VÝSTAVY

26.10.2013 MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA "DANUBE DUO CACIB" BRATISLAVA, Slovensko

Rozhodčí: Juan Naveda, Španělsko


21.09.2013 XXXIII MONOGRAFICA NACIONAL v ÁVILE, Španělsko

Rozhodčí: Juan Naveda, Španělsko

... ZDE


07.09.2013 KLUBOVÁ VÝSTAVA SLOVENSKÉHO MOLOSS CLUBU, KAMENNY MLYN, SK

Rozhodčí: George Schogol, Gruzie

TŘÍDA

JMÉNO PSA - DATUM NAROZENÍ - RODIČE

OCENĚNÍ

 

třída otevřená psi

Carlos Temudžin    *18.11.2008

(Alcazár Temudžin x Pinta de Cerro del Viento)

Velmi dobrý 1

třída šampionů psi

Jumbo z Kraje sokolů    *5.10.2009

(Rodo de Valdejera x Chanel Zaark Mastibe)

 neposouzen

mezitřída feny

Alcora Ultra Maxima    *7.1.2012

(Dali de la Aljabara x Uma Tornádo Erben)

Velmi dobrá 1

třída otevřená feny

Raya Oscura Mastibe    *5.5.2011

(Anuler Alano x Jenny Mastibe)

Výborná 1, CAC

třída otevřená feny

Athine Dartibo    *20.4.2010

(Amigo Zeus Bis Mastibe  x Rebele Tornádo Erben)

Výborná 2, RES.CAC

třída šampionů feny

Qwendy Mastibe    *28.6.2010

(Astone del Dharmapuri  x Goya Mastibe)

Výborná 1, CAC, Klubový vítěz, BOB


10.08.2013 SPECIÁLNÍ A KLUBOVÁ VÝSTAVA NĚMČICE U KOLÍNA

Rozhodčí: Miroslav Václavík, CZ

Fotogalerie i s výsledkami ZDE.

 


17.05.2013 SVĚTOVÁ VÝSTAVA BUDAPEŠŤ, Maďarsko

Rozhodčí: Carlos Fernandez-Renau, Španělsko

Výsledky a fotografie z této výstavy ZDE.

 


03.02.2013 MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA "DUO CACIB" BRNO

Rozhodčí: Thevenon Benoit, Francie

 


20.05.2012 SVĚTOVÁ VÝSTAVA v SALZBURGU, Rakousko

Rozhodčí: Rafael Malo Alcrudo, Španělsko

fotogalerie ZDE

TŘÍDA

JMÉNO PSA - DATUM NAROZENÍ - RODIČE

OCENĚNÍ

FOTO

třída dorostu psi

Toro del Dharmapuri    *27.10.2011

(Ugo del Dharmapuri x Makumba de Montes del Pardo)

Velmi nadějný

třída dorostu psi

Elfonso Tornádo Erben    *1.10.2011

(Dali de la Aljabara x Sofia Sol Tornádo Erben)

absent

 

třída mladých psi

Capitan    *28.12.2010

(Ronaldo de Babia x Brenda de Reciecho)

Výborný 1, Světový vítěz mladých, Nejlepší mladý

třída mladých psi

Thor del Dharmapuri    *23.12.2010

(Soberbio de Montes del Pardo x Gaya del Dharmapuri)

Výborný 2

třída mladých psi

Diamond Tornádo Erben    *12.6.2011

(Dali de la Aljabara x Eleonore Lu Dareva)

Velmi dobrý 3

třída mladých psi

Winner Show Defender    *24.12.2010

(Azabache de la Robera del Pas x Ara II de Babia)

Velmi dobrý 4

mezitřída psi

Ydalgo Leon Tornádo Erben    *17.8.2010

(Brutus del Dharmapuri x Sofia Sol Tornádo Erben)

Výborný 1, CACA, CACIB, Světový vítěz, BOB

mezitřída psi

Valents House Tiger    *20.9.2010

(Azabache de la Robera del Pas x Primavera Tornádo Erben)

Výborný 2, Res.CACA

mezitřída psi

Raja del Dharmapuri    *23.9.2010

(Titan del Dharmapuri x Orsa del Dharmapuri)

Výborný 3

třída otevřená psi

Ugo del Dharmapuri    *29.1.2007

(Pento de las Canadas x Perla de Montes del Pardo)

Výborný 1, CACA

třída otevřená psi

Severo de Filandon    *20.11.2009

(Surco de Fuente Mimbre x Luna de Filandon)

Výborný 2, Res.CACA

třída otevřená psi

Dante del Dharmapuri    *12.11.2008

(Limon de Campollano x Maya del Dharmapuri)

Výborný 3

třída otevřená psi

Nando Fre-Su    *16.9.2009

(Sanson del Dharmapuri x Rica Fre-Su)

Výborný 4

třída otevřená psi

Dark Angel de la Monte du Col    *16.11.2009

(Basto de la Grande Creta Lago x Barda de Cam Morato)

Velmi dobrý

třída otevřená psi

Tarzan Tornádo Erben    *12.3.2009

(Ramonet x Florita Mája Tornádo Erben)

absent

 

třída otevřená psi

Puma del Dharmapuri    *23.8.2009

(Ugo del Dharmapuri x Fani)

absent

 

třída šampionů psi

Anuler Alano    *18.10.2008

(Elton z Kraje Sokolu x Anais Rio Rita)

Výborný 1, CACA, Res.CACIB

třída šampionů psi

Titan del Dharmapuri    *5.8.2008

(Rubi de Montes del Pardo x Julieta de Campollano)

Výborný 2, Res.CACA

třída šampionů psi

Rodo de Valdejera    *23.8.2007

(Nistos de Valdejera x Vita de Valdejera)

Výborný 3

třída šampionů psi

Bosco Danca Cotufa    *9.1.2010

(Watson Danca Cotufa x Sara de Valdejera)

Výborný 4

třída šampionů psi

Neron de Filandon    *12.7.2006

(Dumbo de Reciecho x Troya de Buxionte)

absent

 

třída mladých feny

Winner Show Dukessa    *24.12.2010

(Azabache de la Robera del Pas x Ara II de Babia)

Velmi dobrá 1

třída mladých feny

Raya Oscura Mastibe    *5.5.2011

(Anuler Alano x Jenny Mastibe)

Velmi dobrá 2

třída mladých feny

Valent House Isabelle    *30.11.2010

(Azabache de la Robera del Pas x Ursa Tornádo Erben)

Velmi dobrá 3

třída mladých feny

Valent House Lurdes    *26.4.2011

(Qerubio Tornádo Erben x Syra)

Velmi dobrá 4

třída mladých feny

Casablanca Tornádo Erben    *16.4.2011

(Dali de la Aljabara x Lois Tornádo Erben)

Velmi dobrá

třída mladých feny

Delfine Tornádo Erben    *12.6.2011

(Dali de la Aljabara x Eleonore Lu Dareva)

absent

 

mezitřída feny

Bravo Mastiff Affable Smail    *1.1.2008

(Trez de Bao la Madera x Violetta de Vida)

Výborná 1, CACA, CACIB, Světová vítězka

mezitřída feny

Tizona de Hazas de Cesto    *18.8.2010

(Bandolero de Hazas de Cesto x Corona de Hazas de Cesto)

Výborná 2, Res.CACA

mezitřída feny

Qwendy Mastibe    *28.6.2010

(Astone del Dharmapuri x Goya Mastibe)

Výborná 3

třída otevřená feny

Inca de Hazas de Cesto    *5.5.2010

(Fernando de Valdejera x Kira de Hazas de Cesto)

Výborná 1, CACA, Res.CACIB

třída otevřená feny

Spagna del Dharmapuri    *22.6.2010

(Ugo del Dharmapuri x Margherita del Dharmapuri)

Výborná 2, Res.CACA

třída otevřená feny

Lois Tornádo Erben    *13.12.2006

(Basil Mastifland x Florita Mája Tornádo Erben)

Výborná 3

třída otevřená feny

Orsa del Dharmapuri    *8.12.2007

(Gastone del Dharmapuri x Concita del Dharmapuri)

Výborná 4

třída otevřená feny

Motley House Abis Delight Ice    *29.1.2010

(Motley House Lays Gold Show Asso x Rint Valeri Vivien)

Výborná

třída otevřená feny

Fanny de Kerbillio    *12.3.2010

(Akiles de Hazas de Cesto x Comete)

Velmi dobrá

třída otevřená feny

Aime Abertura    *11.3.2010

(Aragon vom Eisinger Land x Holly Mastibe)

Velmi dobrá

třída šampionů feny

Sofia Sol Tornádo Erben    *29.10.2008

(Druso de la Aljabara x Lois Tornádo Erben)

Výborná 1, CACA

třída šampionů feny

Daphné z Polabských blat    *14.5.2009

(Sargon de Filandon x Rea de Cueto Negro)

Výborná 2, Res.CACA

třída šampionů feny

Aes    *2.12.2008

(Seo de Torreanaz x Saya)

absent

 

třída šampionů feny

Ara II de Babia    *25.8.2008

(Bardon de Montes del Pardo x Chana de Babia)

absent

 

19.05.2012 SVĚTOVÁ KLUBOVÁ VÝSTAVA v ANIF, Rakousko

Rozhodčí: Lemo Niksa, HR

TŘÍDA

JMÉNO PSA - DATUM NAROZENÍ - RODIČE

OCENĚNÍ

FOTO

třída mladých psi

Winner Show Defender    *24.12.2010

(Azabache de la Robera del Pas x Ara II de Babia)

Výborný 1, Světový klubový vítěz mladých

 

mezitřída psi

Valent House Tiger    *30.11.2010

(Azabache de la Robera del Pas x Primavera Tornádo Erben)

Výborný 1, CACA

 

třída otevřená psi

Severo de Filandon    *20.11.2009

(Surco de Fuente Mimbre x Luna de Filandon)

Výborný 1, CACA

 

třída šampionů psi

Anuler Alano    *18.10.2008

(Elton z Kraje Sokolu x Anais Rio Rita)

Výborný 1, CACA, Světový klubový vítěz, BOB, BIS

 

třída šampionů psi

Bosco Danca Cotufa    *9.1.2010

(Watson Danca Cotufa x Sara de Valdejera)

Výborný 2, Res.CACA

 

třída mladých feny

Winner Show Dukessa    *24.12.2010

(Azabache de la Robera del Pas x Ara II de Babia)

Výborná 1, Světová klubová vítězka mladých

 

třída mladých feny

Raya Oscura Mastibe    *5.5.2011

(Anuler Alano x Jenny Mastibe)

Výborná 2

 

třída mladých feny

Valent House Isabelle    *30.11.2010

(Azabache de la Robera del Pas x Ursa Tornádo Erben)

Výborná 3

 

třída mladých feny

Valent House Lurdes    *26.4.2011

(Qerubio Tornádo Erben x Syra)

Výborná 4

 

mezitřída feny

Bravo Mastiff Affable Smail    *1.1.2008

(Trez de Bao la Madera x Violetta de Vida)

Výborná 1, CACA, Světová klubová vítězka

 

mezitřída feny

Tizona de Hazas de Cesto    *18.8.2010

(Bandolero de Hazas de Cesto x Corona de Hazas de Cesto)

Výborná 2, Res.CACA

 

třída otevřená feny

Motley House Abis Delight Ice    *29.1.2010

(Motley House Lays Gold Show Asso x Rint Valeri Vivien)

Výborná 1, CACA

 

třída otevřená feny

Aime Abertura    *11.3.2010

(Aragon vom Eisinger Land x Holly Mastibe)

Výborná 2, Res.CACA

 

třída šampionů feny

Qwendy Mastibe    *28.6.2010

(Astone del Dharmapuri x Goya Mastibe)

Výborná 1, CACA

 

třída šampionů feny

Ara II de Babia    *25.8.2008

(Bardon de Montes del Pardo x Chana de Babia)

absent

 

 


15.4.2012 NÁRODNÍ VÝSTAVA v OSTRAVĚ

Rozhodčí: Štefan Štefík, SK

Za fotografie děkuji Petře Richterové.

TŘÍDA

JMÉNO PSA - DATUM NAROZENÍ - RODIČE

OCENĚNÍ

 

třída mladých psi

Dave Tornádo Erben    *12.6.2011

(Dali de la Aljabara x Eleonore Lu Dareva)

Velmi dobrý 2

třída mladých psi

Bello Black Hanar    *3.2.2011

(Quanto Tornádo Erben x Azura Blac Hanar)

Výborný 1, CAJC, BOJ

třída mladých feny

Raya Oscura Mastibe    *5.5.2011

(Anuler Alano x Jenny Mastibe)

Výborná 1, CAJC

mezitřída feny

Ysis Tornádo Erben    *17.8.2010

(Brutus del Dharmapuri x Sofia Sol Tornádo Erben)

Výborná 1, CAC

třída otevřená feny

Aiša Abertura    *11.3.2010

(Aragon vom Eisinger Land  x Holly Mastibe)

Velmi dobrá 1

třída vítězů feny

Qwendy Mastibe    *28.6.2010

(Astone del Dharmapuri  x Goya Mastibe)

Výborná 1, CAC, NÁRODNÍ VÍTĚZ, BOB, 4.BIG


01.04.2012 MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA ČESKÉ BUDĚJOVICE

Rozhodčí: Miroslav Václavík

TŘÍDA

JMÉNO PSA - DATUM NAROZENÍ - RODIČE

OCENĚNÍ

FOTO

třída mladých psi

Dave Tornádo Erben    *12.6.2011

(Dali de la Aljabara x Eleonore Lu Dareva)

Výborný 1, CAJC

mezitřída psi

Vacceo de Fuente Mimbre    *20.6.2010

(Canonero de Fuente Mimbre x Quintana de Fuente Mimbre)

Výborný 1, CAC, CACIB

třída otevřená psi

Saimon Jack Tornádo Erben    *29.10.2008

(Druso de la Aljabara x Lois Tornádo Erben)

Velmi dobrý

 

třída štěňat feny

Zarmon de Celly Gachí para Mastibe    *17.10.2011

(Ebano de Anaise x Julia Mastibe)

absent

 

třída dorostu feny

Emily Tornádo Erben    *1.10.2011

(Dali de la Aljabara x Sofia Sol Tornádo Erben)

absent

 

třída mladých feny

Raya Oscura Mastibe    *5.5.2011

(Anuler Alano x Jenny Mastibe)

Výborná 1, CAJC, BOJ

mezitřída feny

Qwendy Mastibe    *28.6.2010

(Astone del Dharmapuri  x Goya Mastibe)

Výborná 1, CAC, CACIB, BOB

třída otevřená feny

Ashley Abertura    *11.3.2010

(Aragon vom Eisinger Land x Holly Mastibe)

Výborná 1

 

třída šampionů feny

Sofia Sol Tornádo Erben    *29.10.2008

(Druso de la Aljabara x Lois Tornádo Erben)

Výborná 1, CAC, Res. CACIB

 


Výstavy v r.2011

Výstavy v r.2010

Výstavy v r.2009

Výstavy v r.2008

Výstavy v r.2007