VÝSTAVY r.2011

06.11.2011 MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PRAHA

Rozhodčí: Jaroslav Matyáš, Slovensko

TŘÍDA

JMÉNO PSA - DATUM NAROZENÍ - RODIČE

OCENĚNÍ

FOTO

třída dorostu psi

Bongo Tornádo Erben    *13.2.2011

(Quanto Tornádo Erben x Playa Dorada Tornádo Erben)

Velmi nadějný 1

mezitřída psi

Vacceo de Fuente Mimbre    *20.6.2010

(Canonero de Fuente Mimbre x Quintana de Fuente Mimbre)

Výborný 1, CAC

třída otevřená psi

Amon Esem    *25.8.2009

(Rodo de Valdejera x Envy Lu Dareva)

Výborný 1, CAC

třída šampionů psi

Anuler Alano    *18.10.2008

(Elton z Kraje Sokolu x Anais Rio Rita)

Výborný 1, CAC, CACIB, BOB

třída šampionů psi

Quanto Tornádo Erben    *5.8.2008

(Nilo de Campollano x Eleonore Lu Dareva)

Výborný 2, res.CAC, res.CACIB

třída štěňat feny

Avion Via Sabebe    *8.5.2011

(Andreas Samael x Daphne z Polabských Blat)

Velmi nadějná 1

třída dorostu feny

Raya Oscura Mastibe    *5.5.2011

(Anuler Alano x Jenny Mastibe)

Velmi nadějná 1

třída mladých feny

Zarah Tornádo Erben    *21.8.2010

(Quanto Tornádo Erben x Roxana Tornádo Erben)

Výborná 1, CAJC, BOJ

mezitřída feny

Xara Grace Tornádo Erben    *7.5.2010

(Quanto Tornádo Erben x Florita Mája Tornado Erben)

Výborná 1, CAC

mezitřída feny

Qwendy Mastibe    *28.6.2010

(Astone del Dharmapuri  x Goya Mastibe)

Výborná 2, res. CAC

třída otevřená feny

Daphne z Polabských Blat    *14.5.2009

(Freon z Kraje sokolu x Abbigail z Polabských Blat)

Výborná 1, CAC, CACIB

třída otevřená feny

Amina z Bubákova    *2.10.2009

(Rodo de Valdejera x Allivia z Polabských Blat)

Výborná 2, res.CAC

třída šampionů feny

Desire z Polabských Blat    *14.5.2009

(Freon z Kraje sokolu x Abbigail z Polabských Blat)

Výborná 1, CAC, res.CACIB

 


23.10.2011 MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA v POZNANI, Polsko

Rozhodčí: Otakar Vondrouš

TŘÍDA

JMÉNO PSA - DATUM NAROZENÍ - RODIČE

OCENĚNÍ

 

třída otevřená psi

Nando Fre-Su    *2.3.2010

(Sanson del Dharmapuri x Rica Fre-Su)

Výborný 1, CWC, CACIB, VÍTĚZ POLSKA, BOB

třída otevřená psi

Eldorado Ludareva    *5.10.2006

(Druso de la Aljabara x Franchesca Mastibe)

absent

 

třída štěňat feny

Raya Oscura Mastibe    *5.5.2011

(Anuler Alano x Jenny Mastibe)

Velmi nadějná 1

třída štěňat feny

Juvita Lu Dareva    *22.6.2011

(Lucero Mastibe x Evita Lu dareva)

Velmi nadějná 2

mezitřída feny

Qwendy Mastibe    *28.6.2010

(Astone del Dharmapuri  x Goya Mastibe)

Výborná 1, CAC, CACIB, VÍTĚZ POLSKA

třída otevřená feny

Atena Esem    *25.8.2009

(Rodo de Valdejera x Envy Lu Dareva)

Výborná 1, CWC, Res.CACIB

třída otevřená feny

Astina Esem    *25.8.2009

(Rodo de Valdejera x Envy Lu Dareva)

absent

 

09.10.2011 MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA v ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH

Rozhodčí: Leos Jancik

TŘÍDA

JMÉNO PSA - DATUM NAROZENÍ - RODIČE

OCENĚNÍ

 

třída mladých psi

Vacceo de Fuente Mimbre    *20.6.2010

(Canonero de Fuente Mimbre x Quintana de Fuente Mimbre)

Výborný 1, CAJC, BOJ

třída štěňat feny

Raya Oscura Mastibe    *5.5.2011

(Anuler Alano x Jenny Mastibe)

Velmi nadějná 1

mezitřída feny

Qwendy Mastibe    *28.6.2010

(Astone del Dharmapuri  x Goya Mastibe)

Výborná 1, CAC, CACIB, BOB, 2.BIG

třída otevřená feny

Umberta Lili Tornádo Erben    *6.8.2009

(Ugo del Dharmapuri x Lois Tornádo Erben)

Výborná 1, CAC, Res.CACIB

třída otevřená feny

Aime Abertura    *11.3.2010

(Aragon vom Eisinger Land x Holly Mastibe)

Výborná 2, Res.CAC


08.07.2011 ŠAMPIONÁT FRANCIE v Paříži

Rozhodčí: M. Pocas Joao Vasco, Portugalsko

fotogalerie ZDE

TŘÍDA

JMÉNO PSA - DATUM NAROZENÍ - RODIČE

OCENĚNÍ

FOTO

mezitřída psi

Motley House Yuvelir Dushi    *17.11.2009

(Motley House Lays Gold Show Asso x Rint Valeri Vanessa)

Výborný 1

mezitřída psi

Mambo de el Agostadero    *16.12.2009

(Emir de Jusiante x Uma Thurman de el Agostadero)

Výborný 2

třída otevřená psi

Dark Angel de la Montee du Col    *1.1.2008

(Basto del Grande Creta Lago x U´bartda)

Výborný 1, CACS

třída otevřená psi

Wilki de Bao la Madera    *22.4.2008

(Caton x Encina de Bao la Madera)

Výborný 2, R.CACS

třída otevřená psi

Faust de Kerbillio    *12.3.2010

(Akiles de Hazas de Cesto x Comete)

Výborný 3

třída otevřená psi

Aquiles    *20.2.2009

(Egipcio de Montes del Pardo x Bartola de Montes del Pardo)

Výborný 4

třída otevřená psi

Joselito Mastibe    *20.12.2007

(Basil Mastifland x Goya Mastibe)

Výborný

třída otevřená psi

Cesar    *12.9.2007

(Algarrobo x Vaguera du Chemin des Puits Tornants)

Dobrý

třída otevřená psi

Anuler Alano    *18.10.2008

(Elton z Kraje Sokolu x Anais Rio Rita)

absent

 

třída šampionů psi

Motley House Lays Gold Show Asso    *29.9.2007

(Rint Valeri Asso for Motleyhouse x Motley House Hali Gali)

Výborný 1, Nejlepší pes

třída šampionů psi

Severo de Filandon    *20.11.2009

(Surco de Fuente Mimbre x Luna de Filandon)

Výborný 2

třída šampionů psi

Corso de Hazas de Cesto    *6.12.2007

(Fernando de Valdejera x Amanda de Hazas de Cesto)

Výborný 3

třída mladých psi

Brutus    *28.2.2010

(Pluton del Alexpar x Bartola de Montes del Pardo)

Výborný 1

třída dorostu psi

Drenko de Filandon    *10.11.2010

(Ringo de Reciecho x Duquesa)

Velmi nadějný

mezitřída feny

Motley House Abis Delight Ice    *29.1.2010

(Motley House Lays Gold Show Asso x Rint Valeri Vivien)

Výborná 1

mezitřída feny

Falbala de Kerbillio    *12.3.2010

(Akiles de Hazas de Cesto x Comete)

Výborná 2

mezitřída feny

Fanny de Kerbillio    *12.3.2010

(Akiles de Hazas de Cesto x Comete)

Výborná 3

mezitřída feny

Manchas de los Piscardos    *27.7.2009

(Daman x Alma de los Piscardos)

Výborná 4

třída otevřená feny

Bellosa    *30.3.2009

(Egypcio de Montes del Pardo x Bartola de Montes Corrales)

Výborná 1, CACS, Nejlepší fena, BOB

třída otevřená feny

Dolly de la Montee du Col    *1.1.2008

(Basto del Grande Creta Lago x U´barda)

Výborná 2, R.CACS

třída otevřená feny

Flores de Kerbillio    *12.3.2010

(Akiles de Hazas de Cesto x Comete)

Výborná 3

třída mladých feny

Qwendy Mastibe    *28.6.2010

(Astone del Dharmapuri x Goya Mastibe)

Výborná 1, Nejlepší mladý

třída mladých feny

Fortaleza de Hazas de Cesto    *5.5.2010

(Fernando de Valdejera x Kira de Hazas de Cesto)

Výborná 2

třída dorostu feny

Ankara de Puerto Canencia    *1.12.2010

(Barco de Montes del Pardo x Loba de los Piscardos)

Velmi nadějná, Nejlepší štěně

 

 


07.07.2011 SVĚTOVÁ VÝSTAVA v PAŘÍŽI, Francie

Rozhodčí: M. Thevenon Benoît, Francie

fotogalerie ZDE

TŘÍDA

JMÉNO PSA - DATUM NAROZENÍ - RODIČE

OCENĚNÍ

FOTO

mezitřída psi

Motley House Yuvelir Dushi    *17.11.2009

(Motley House Lays Gold Show Asso x Rint Valeri Vanessa)

Výborný 1, R.CACS

mezitřída psi

Cueto de Tierra de Orbigo    *25.10.2009

(Aquiles de Tierra de Orbigo x Bimba de Tierra de Orbigo)

Výborný 2

mezitřída psi

Mambo de el Agostadero    *16.12.2009

(Emir de Jusiante x Uma Thurman de el Agostadero)

Výborný 3

mezitřída psi

Motley House Yumal    *17.11.2009

(Motley House Lays Gold Show Asso x Rint Valeri Vanessa)

absent

 

třída otevřená psi

Bostom de Tierra de Orbigo    *1.1.2008

(Sargon de Filandon x Rea de Cueto Negro)

Výborný 1, CACS

třída otevřená psi

Dark Angel de la Montee du Col    *1.1.2008

(Basto del Grande Creta Lago x U´bartda)

Výborný 2

třída otevřená psi

Tango de Filandon    *4.8.2009

(Ronco de Reciecho x Duquesa)

Výborný 3

třída otevřená psi

Faust de Kerbillio    *12.3.2010

(Akiles de Hazas de Cesto x Comete)

Výborný 4

třída otevřená psi

Aquiles    *20.2.2009

(Egipcio de Montes del Pardo x Bartola de Montes del Pardo)

Výborný

třída otevřená psi

Balak de Tierra de Orbigo    *1.1.2008

(Sargon de Filandon x Rea de Cueto Negro)

Výborný

třída otevřená psi

Roco de Autocan    *2.9.2008

(Chico de Autocan x Bella de Autocan)

Výborný

třída otevřená psi

Wilki de Bao la Madera    *22.4.2008

(Caton x Encina de Bao la Madera)

Výborný

třída otevřená psi

Colom de Tierra de Orbigo    *16.9.2009

(Zamarro de Buxionte x Ares de Cueto Negro)

Velmi dobrý

třída otevřená psi

Coyak de Tierra de Orbigo    *16.11.2009

(Bostom de Tierra de Orbigo x Alma de Tierra de Orbigo)

Velmi dobrý

třída otevřená psi

Joselito Mastibe    *20.12.2007

(Basil Mastifland x Goya Mastibe)

Velmi dobrý

třída otevřená psi

Anuler Alano    *18.10.2008

(Elton z Kraje Sokolu x Anais Rio Rita)

absent

 

třída otevřená psi

Trabuco Valle del Pisuena    *12.3.2009

(Sion de la Aljabara x Siena de Trashumancia)

absent

 

třída šampionů psi

Quanto Tornádo Erben    *5.8.2008

(Nilo de Campollano x Eleonore Lu Dareva)

Výborný 1, CACIB, Světový vítěz

třída šampionů psi

Motley House Lays Gold Show Asso    *29.9.2007

(Rint Valeri Asso for Motleyhouse x Motley House Hali Gali)

Výborný 2, R.CACIB

třída šampionů psi

Corso de Hazas de Cesto    *6.12.2007

(Fernando de Valdejera x Amanda de Hazas de Cesto)

Výborný 3

třída šampionů psi

Severo de Filandon    *20.11.2009

(Surco de Fuente Mimbre x Luna de Filandon)

Výborný

třída mladých psi

Brutus    *28.2.2010

(Pluton del Alexpar x Bartola de Montes del Pardo)

Výborný 1, Nejlepší mladý, Světový vítěz mladých

třída mladých psi

Ydalgo Leon Tornádo Erben    *17.8.2010

(Brutus del Dharmapuri x Sofia Sol Tornádo Erben)

Výborný 2

třída mladých psi

Apolo de Cerro del Viento    *17.4.2010

(Granero del Macarenu x Lana de Cerro del Viento)

Výborný 3

třída mladých psi

Califa Valle del Pisuena    *15.1.2010

(Castano de Bao la Madera x Yedra Valle del Pisuena)

Výborný 4

třída mladých psi

Dali de la Aljabara    *21.2.2010

(Bruno de las Canadas x Ulia de la Aljabara)

absent

 

třída dorostu psi

Drenko de Filandon    *10.11.2010

(Ringo de Reciecho x Duquesa)

Velmi nadějný

mezitřída feny

Motley House Abis Delight Ice    *29.1.2010

(Motley House Lays Gold Show Asso x Rint Valeri Vivien)

Výborná 1

mezitřída feny

Falbala de Kerbillio    *12.3.2010

(Akiles de Hazas de Cesto x Comete)

Výborná 2

mezitřída feny

Manchas de los Piscardos    *27.7.2009

(Daman x Alma de los Piscardos)

Výborná 3

mezitřída feny

Fanny de Kerbillio    *12.3.2010

(Akiles de Hazas de Cesto x Comete)

Výborná 4

třída otevřená feny

Chiqui    *15.1.2009

(Neron de los Zumbos x Babiana de Arroyo de la Pastora)

Výborná 1, CACS, CACIB, Světový vítěz, BOB

třída otevřená feny

Brenda de Filandon    *4.6.2009

(Duque de Reciecho x Brisa de Filandon)

Výborná 2, R.CACS

třída otevřená feny

Agata de Tierra de Orbigo    *5.12.2007

(Zamarro de Buxionte x Ares de Cueto Negro)

Výborná 3

třída otevřená feny

Dolly de la Montee du Col    *1.1.2008

(Basto del Grande Creta Lago x U´barda)

Výborná 4

třída otevřená feny

Desire z Polabských Blat    *14.5.2009

(Freon z Kraje sokolu x Abbigail z Polabských Blat)

Výborná

třída otevřená feny

Bellosa    *30.3.2009

(Egypcio de Montes del Pardo x Bartola de Montes Corrales)

Výborná

třída otevřená feny

Bimba de Autocan    *1.1.2008

(Chico de Autocan x Ofelia de Autocan)

Výborná

třída otevřená feny

Bimba de Tierra de Orbigo    *18.2.2008

(Sargon de Filandon x Rea de Cueto Negro)

Výborná

třída otevřená feny

Ceres de Tierra de Orbigo    *18.2.2009

(Sargon de Filandon x Rea de Cueto Negro)

Výborná

třída otevřená feny

Flores de Kerbillio    *12.3.2010

(Akiles de Hazas de Cesto x Comete)

Výborná

třída šampionů feny

Sofia Sol Tornádo Erben    *29.10.2008

(Druso de la Aljabara x Lois Tornádo Erben)

Výborná 1, R.CACIB

třída šampionů feny

Haya de Bao la Madera    *29.10.2006

(Sanson x Primavera de Campollano)

Výborná 2

třída šampionů feny

Brisa de Filandon    *12.7.2006

(Dumbo de Reciecho x Troya de Buxionte)

Výborná 3

třída šampionů feny

Siena de Trashumancia    *25.4.2005

(Americano de Trashumancia x Amapola de Trashumancia)

absent

 

třída mladých feny

Qwendy Mastibe    *28.6.2010

(Astone del Dharmapuri x Goya Mastibe)

Výborná 1, Světový vítěz mladých

třída mladých feny

Fortaleza de Hazas de Cesto    *5.5.2010

(Fernando de Valdejera x Kira de Hazas de Cesto)

Výborná 2

třída mladých feny

Kayla z Kraje sokolu    *18.4.2010

(Amigo Zeus Bis Mastibe x Feimi z Kraje sokolu)

Výborná 3

třída mladých feny

Yunna Tornádo Erben    *17.8.2010

(Brutus del Dharmapuri x Sofia Sol Tornádo Erben)

Velmi dobrá

třída dorostu feny

Ankara de Puerto Canencia    *1.12.2010

(Barco de Montes del Pardo x Loba de los Piscardos)

Velmi nadějná

třída dorostu feny

Duma de Tierra de Orbigo    *7.11.2010

(Sargon de Filandon x Agata de Tierra de Orbigo)

absent

 

 

 


23.01.2011 MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA TRENČÍN, SK

Rozhodčí: Dušan Kuriš, Slovensko

TŘÍDA

JMÉNO PSA - DATUM NAROZENÍ - RODIČE

OCENĚNÍ

FOTO

třída dorostu psi

Quido Mastibe    *28.6.2010

(Astone del Dharmapuri x Goya Mastibe)

Velmi nadějný 1

třída mladých psi

Apolo de Cerro del Viento    *17.4.2010

(Granero del Macareny x Lana de Cerro del Viento)

Výborný 1, CAJC

mezitřída psi

Marco Goner Mastibe    *22.2.2009

(Neron de Laciana x Goya Mastibe)

Výborný 1, CAC, Res. CACIB

třída otevřená psi

Hugo Mastibe    *3.7.2006

(Druso de la Aljabara x Connie Mastibe)

Výborný 1, CAC

třída otevřená psi

Casto de Torreanaz    *25.1.2009

(Nilo de Campollano x Tina de Babia)

Výborný 2

třída šampionů psi

Anuler Alano    *18.10.2008

(Elton z Kraje Sokolu x Anais Rio Rita)

Výborný 1, CAC, CACIB, BOB, 3. BIG

třída dorostu feny

Qwendy Mastibe    *28.6.2010

(Astone del Dharmapuri x Goya Mastibe)

Velmi nadějná 1, 3. BIS DOROST FENA

třída mladých feny

Wendetta Tornádo Erben    *13.1.2010

(Aragon vom Eisinger Land x Linda Tornádo Erben)

Výborná 1, CAJC

mezitřída feny

Desiré z Polabských blat    *14.5.2009

(Freon z Kraje sokolu x Abbigail z Polabských blat)

Výborná 1, CAC, Res. CACIB

třída otevřená feny

Rebelle Tornádo Erben    *11.8.2008

(Caruso x Linda Tornado Erben)

Výborná 1, CAC

třída šampionů feny

Jenny Mastibe    *20.12.2007

(Basil Mastifland x Goya Mastibe)

Výborná 1, CAC, CACIB

 

 


08.01.2011 NÁRODNÍ VÝSTAVA OLOMOUC

Rozhodčí: Iuza Beradze, Gruzie

TŘÍDA

JMÉNO PSA - DATUM NAROZENÍ - RODIČE

OCENĚNÍ

FOTO

třída mladých psi

Alfonso Abertura    *11.3.2010

(Aragon vom Eisinger Land x Holly Mastibe)

Výborný 1

mezitřída psi

Andreas Samael    *2.9.2009

(Aragon vom Eisinger Land x Aschley Priehrada)

Výborný 1

třída vítězů psi

Anuler Alano    *18.10.2008

(Elton z Kraje Sokolu x Anais Rio Rita)

Výborný 1, CAC, Národní vítěz, BOB, BIG, BOD

třída štěňat feny

Ysis Tornádo Erben    *17.8.2010

(Brutus del Dharmapuri x Sofia Sol Tornádo Erben)

Velmi nadějná 1

třída dorostu feny

Qwendy Mastibe    *28.6.2010

(Astone del Dharmapuri x Goya Mastibe)

Velmi nadějná 1

třída dorostu feny

Xara Grace Tornádo Erben    *7.5.2010

(Quanto Tornádo Erben x Florita Mája Tornádo Erben)

Velmi nadějná 2

třída mladých feny

Aiša Abertura    *11.3.2010

(Aragon vom Eisinger Land x Holly Mastibe)

Výborná 1

třída mladých feny

Aschley Abertura    *11.3.2010

(Aragon vom Eisinger Land x Holly Mastibe)

Výborná 2

mezitřída feny

Desiré z Polabských blat    *14.5.2009

(Freon z Kraje sokolu x Abbigail z Polabských blat)

Výborná 1, CAC, Národní vítěz

třída vítězů feny

Sofia Sol Tornádo Erben    *29.10.2008

(Druso de la Aljabara x Lois Tornádo Erben)

Výborná 1, CAC

 


Výstavy v r.2010

Výstavy v r.2009

Výstavy v r.2008

Výstavy v r.2007