VÝSTAVY r.2010

10.10.2010 MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA ČESKÉ BUDĚJOVICE

Rozhodčí: Vladimír Piskay, SK

TŘÍDA

JMÉNO PSA - DATUM NAROZENÍ - RODIČE

OCENĚNÍ

FOTO

třída mladých psi

Amon Esem    *25.8.2009

(Rodo de Valdejera x Envy Lu Dareva)

Výborný 1, CAJC

mezitřída psi

Anuler Alano    *18.10.2008

(Elton z Kraje Sokolu x Anais Rio Rita)

Výborný 1, CAC, CACIB, BOB

třída šampionů psi

Chiwas z Kraje sokolu    *14.5.2008

(Ugo del Dharmapuri  x Fani)

Výborný 1, CAC, Res.CACIB

třída dorostu feny

Aime Abertura    *11.3.2010

(Aragon vom Eisinger Land x Holly Mastibe)

Velmi nadějná 1

třída mladých feny

Daphne z Polabských blat    *14.5.2009

(Freon z Kraje sokolu x Abbigail z Polabských blat)

Výborná 1, CAJC, Nejlepší mladý

mezitřída feny

Desiré z Polabských blat    *14.5.2009

(Freon z Kraje sokolu x Abbigail z Polabských blat)

Výborná 1, CAC, CACIB

třída otevřená feny

Rebelle Tornádo Erben    *11.8.2008

(Caruso x Linda Tornado Erben)

Výborná 1, CAC, Res.CACIB

 

 


 

30.09.2010 EVROPSKÁ VÝSTAVA CELJE, Slovinsko

Rozhodčí: Giulio Bezzecchi, I                 více fotografií ZDE

TŘÍDA

JMÉNO PSA - DATUM NAROZENÍ - RODIČE

OCENĚNÍ

FOTO

třída mladých psi

Puma del Dharmapuri    *23.8.2009

(Ugo del Dharmapuri x Fani)

Výborný 1, Evropský vítěz mladých, Nejlepší mladý

třída mladých psi

Severo de Filandon    *20.11.2009

(Surco de Fuente Mimbre x Luna de Filandon)

Výborný 2

třída mladých psi

Wotan del Dharmapuri    *23.8.2009

(Ugo del Dharmapuri x Fani)

3

třída mladých psi

Mambo del Agostadero    *16.12.2009

(Emir de Jusiante x Uma Thurman del Agostadero)

absent

 

mezitřída psi

Anuler Alano    *18.10.2008

(Elton z Kraje Sokolu x Anais Rio Rita)

Výborný 1, CAC, Res.CACIB

mezitřída psi

Dante del Dharmapuri    *12.11.2008

(Limon del Dharmapuri  x Maya del Dharmapuri)

Výborný 2

mezitřída psi

Tarzan Tornádo Erben    *12.3.2009

(Ramonet x Florita Maja Tornádo Erben)

Výborný 3

třída otevřená psi

Astone del Dharmapuri    *18.11.2005

(Pento de las Canadas x Tundra del Dharmapuri)

Výborný 1, CAC

třída otevřená psi

Ugo del Dharmapuri    *29.1.2007

(Pento de las Canadas x Perla de Montes del Pardo)

Výborný 2, Res.CAC

třída otevřená psi

Brutus del Dharmapuri    *18.11.2005

(Pento de las Canadas x Tundra del Dharmapuri)

absent

 

třída šampionů psi

Titan del Dharmapuri    *9.10.2006

(Rubi de Montes del Pardo x Julieta del Dharmapuri)

Výborný 1, CAC, CACIB, Evropský vítěz, BOB

třída šampionů psi

Quanto Tornádo Erben    *5.8.2008

(Nilo de Campollano x Eleonore Lu Dareva)

Výborný 2, Res.CAC

třída šampionů psi

Neron de Filandon  *12.7.2006

(Dumbo de Reciecho x Troya de Buxionte)

Výborný 3

třída šampionů psi

Gomez del Dharmapuri    *16.12.2004

(Rubi de Montes del Pardo x Fani)

absent

 

třída mladých feny

Umberta Lili Tornádo Erben    *6.8.2009

(Ugo del Dharmapuri x Lois Tornado Erben)

Výborná 1, Evropská vítězka mladých

třída mladých feny

Salsa del Agostadero    *16.12.2009

(Emir de Jusiante x Uma Thurman del Agostadero)

Výborná 2

třída otevřená feny

Jenny Mastibe    *20.12.2007

(Basil Mastifland x Goya Mastibe)

Výborná 1, CAC, Res.CACIB

třída otevřená feny

Carolina del Dharmapuri    *9.6.2008

(Gonzales del Dharmapuri x Fani)

Výborná 2, Res.CAC

třída otevřená feny

Sonam del Dharmapuri    *9.10.2006

(Rubi de Montes del Pardo x Julieta del Dharmapuri)

Výborná 3

třída šampionů feny

Lois Tornádo Erben    *13.12.2006

(Basil Mastifland x Florita Maja Tornádo Erben)

Výborná 1, CAC, CACIB, Evropská vítězka

třída šampionů feny

Anabel    *12.4.2008

(Neron de Filandon x Komtessa Sofie Tornádo Erben)

Výborná 2, Res.CAC

třída šampionů feny

Concita del Dharmapuri    *16.12.2004

(Rubi de Montes del Pardo x Fani)

absent

 

 

29.09.2010 EVROPSKÁ KLUBOVÁ VÝSTAVA SLOVINSKÉHO KLUBU PRO MOLOSSY A VELKÁ PLEMENA PSŮ CELJE, Slovinsko

Rozhodčí: Rafael Malo Alcrudo, E                     více fotografií ZDE

TŘÍDA

JMÉNO PSA - DATUM NAROZENÍ - RODIČE

OCENĚNÍ

FOTO

třída mladých psi

Severo de Filandon    *20.11.2009

(Surco de Fuente Mimbre x Luna de Filandon)

Výborný 1, Evropský klubový vítěz mladých, Nejlepší mladý

třída mladých psi

Mambo del Agostadero    *16.12.2009

(Emir de Jusiante x Uma Thurman del Agostadero)

absent

 

mezitřída psi

Anuler Alano    *18.10.2008

(Elton z Kraje Sokolu x Anais Rio Rita)

Výborný 1, CAC, Evropský klubový vítěz, BOB

mezitřída psi

Tarzan Tornádo Erben    *12.3.2009

(Ramonet x Florita Maja Tornádo Erben)

Výborný 2, Res.CAC

třída otevřená psi

Quanto Tornádo Erben    *5.8.2008

(Nilo de Campollano x Eleonore Lu Dareva)

Výborný 1, CAC

třída šampionů psi

Neron de Filandon    *12.7.2006

(Dumbo de Reciecho x Troya de Buxionte)

Výborný 2, Res.CAC

třída mladých feny

Umberta Lili Tornádo Erben    *6.8.2009

(Ugo del Dharmapuri x Lois Tornado Erben)

Výborná 1, Evropská klubová vítězka mladých

třída mladých feny

Salsa del Agostadero    *16.12.2009

(Emir de Jusiante x Uma Thurman del Agostadero)

Výborná 2

třída otevřená feny

Jenny Mastibe    *20.12.2007

(Basil Mastifland x Goya Mastibe)

Výborná 1, CAC

třída šampionů feny

Lois Tornádo Erben    *13.12.2006

(Basil Mastifland x Florita Maja Tornádo Erben)

Výborná 1, CAC, Evropská klubová vítězka

třída šampionů feny

Anabel    *13.12.2006

(Basil Mastifland x Florita Maja Tornádo Erben)

Výborná 2, Res.CAC

 


 

29.08.2010 MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA "INTERDOG BOHEMIA" MLADÁ BOLESLAV

Rozhodčí: Jaromír Dostál, CZ

TŘÍDA

JMÉNO PSA - DATUM NAROZENÍ - RODIČE

OCENĚNÍ

FOTO

třída štěňat psi

Amadeus Abertura    *11.3.2010

(Aragon vom Eisinger Land x Holly Mastibe)

Velmi nadějný 1

třída štěňat psi

Kortesy z Kraje sokolů    *18.4.2010

(Amigo Zeus Bis Mastibe x Feimi z Kraje sokolů)

Velmi nadějný 2

třída mladých psi

Happy del Dharmapuri    *23.8.2009

(Ugo del Dharmapuri  x Fani)

Výborný 1

mezitřída psi

Anuler Alano    *18.10.2008

(Elton z Kraje Sokolu x Anais Rio Rita)

Výborný 1, CAC, CACIB, BOB

třída štěňat feny

Aime Abertura    *11.3.2010

(Aragon vom Eisinger Land x Holly Mastibe)

Velmi nadějná 1

třída mladých feny

Umberta Lili Tornádo Erben    *6.8.2009

(Ugo del Dharmapuri x Lois Tornado Erben)

Výborný 1, CAJC, BOB Junior

třída šampionů feny

Amie Con Fundo    *25.2.2008

(Basil Mastifland x Historia Tornado Erben)

Výborná 1, CAC, CACIB

výběr nejlepšího jedince plemene (BOB)

 


 

27.06.2010 SVĚTOVÁ VÝSTAVA HERNING (Dánsko)

Rozhodčí: Rafael Malo Alcrudo, E                 více fotografií ZDE

TŘÍDA

JMÉNO PSA - DATUM NAROZENÍ - RODIČE

OCENĚNÍ

FOTO

třída šampionů psi

Neron de Filandon    *16.7.2006

(Dumbo de Reciecho x Troya de Buxionte)

Výborný 1, Res.CACIB

třída šampionů psi

Barco de Montes del Pardo    *1.12.2005

(Leno de Fuente Mimbre x Wachata de Lunava)

absent

 

třída šampionů psi

Motley House Lays Gold Show Asso  *29.9.2007

(Elton z Kraje Sokolu x Anais Rio Rita)

absent

 

třída mladých psi

Aquiles    *20.2.2009

(Egipcio de Montes del Pardo x Venus de Montes del Pardo)

Výborný 1, SVĚTOVÝ VÍTĚZ MLADÝCH

mezitřída psi

Anuler Alano    *18.10.2008

(Elton z Kraje Sokolu x Anais Rio Rita)

Výborný 1, CAC, CACIB, SVĚTOVÝ VÍTĚZ, BOB

mezitřída psi

Qerubio Tornádo Erben    *5.8.2008

(Nilo de Campollano  x Eleonore Lu Dareva)

Výborný 2

mezitřída psi

Tempelkrogen Amos    *3.9.2008

(Baskervil Mastibe x Gina Tornado Erben)

Výborný 3

třída otevřená psi

Dark Angel de la Montée de Col    *1.1.2008

(Basto del Grande Creta Lago x Barda de Cam Morato)

Výborný 1

třída otevřená psi

Bono s Madridskogo Dvora    *22.8.2008

(Neron de Filandon x Hessi Mastibe)

Výborný 2

třída otevřená psi

Charley z Kraje sokolů    *14.5.2008

(Amigo Zeus Bis Mastibe x Feimi z Kraje sokolů)

Výborný 3

třída šampionů feny

Gina Tornádo Erben    *20.5.2005

(Denis Tornádo Erben x Salma de Cueto Negro)

Výborná 1, CACIB, SVĚTOVÁ VÍTĚZKA

třída šampionů feny

Anabel    *12.4.2008

(Neron de Filandon x Komtesa Sofie Tornádo Erben)

Výborná 2

třída šampionů feny

Lyurua Dyuring Faeri for Motley House  *11.12.2006

(Surco de Valdejera x Ailen New Angel)

absent

 

třída mladých feny

Triana Tornádo Erben    *12.3.2009

(Ramonet x Florita Maja Tornádo Erben)

Velmi dobrá

třída mladých feny

Ursa Tornádo Erben    *6.8.2009

(Ugo del Dharmapuri x Lois Tornado Erben)

Dobrá

třída mladých feny

Misterio Dorado Mastibe    *22.2.2009

(Neron de Laciana x Goya Mastibe)

absent

 

mezitřída feny

Aes    *23.3.2009

(Seo de Torreanaz x Saya)

Velmi dobrá

třída otevřená feny

Jenny Mastibe    *20.12.2007

(Basil Mastifland x Goya Mastibe)

Výborná 1, CAC, Res.CACIB

třída otevřená feny

Joko Mastibe    *20.12.2007

(Basil Mastifland x Goya Mastibe)

Velmi dobrá

třída otevřená feny

Lurua Dyuring Allegro Dream Motley house   *29.5.2007

(Rint Valeri Asso for Motley House x Dorsdorf Vella)

absent

 


 

 

 

 


 

16.05.2010 STŘEDO-VÝCHODOEVROPSKÁ VÝSTAVA BRATISLAVA (Slovensko)

Rozhodčí: Gabriela Ridarčíková, SK

TŘÍDA

JMÉNO PSA - DATUM NAROZENÍ - RODIČE

OCENĚNÍ

FOTO

třída mladých psi

Marco Goner Mastibe    *22.2.2009

(Neron de Laciana x Goya Mastibe)

Výborný 1, CAJC, Středovýchodoevropský vítěz mladých

mezitřída psi

Anuler Alano    *18.10.2008

(Elton z Kraje Sokolu x Anais Rio Rita)

Výborný 1, CAC, CACIB, Středovýchodoevropský vítěz, BOB

třída mladých feny

Syra    *2.12.2008

(Seo de Torreanaz x Saya de Zurita)

Výborná 1, CAJC, Středovýchodoevropská vítězka mladých

mezitřída feny

Sofia Sol Tornádo Erben    *29.10.2008

(Druso de la Alajabara x Lois Tornado Erben)

Výborná 1, CAC, Res.CACIB

třída šampionů feny

Jenny Mastibe    *20.12.2007

(Basil Mastifland x Goya Mastibe)

Výborná 1, CAC, CACIB, Středovýchodoevropská vítězka

třída šampionů feny

Lois Tornádo Erben    *13.12.2006

(Basil Mastifland x Florita Maja Tornado Erben)

Výborná 2, Res.CAC

 

 

 

 


 

15.05.2010 KLUBOVÁ VÝSTAVA MOLOSS CLUBU CZ MLADÁ BOLESLAV

Rozhodčí: BORIS SPOLJARIC, HR

TŘÍDA

JMÉNO PSA - DATUM NAROZENÍ - RODIČE

OCENĚNÍ

FOTO

třída dorostu psi

Happy del Dharmapuri    *23.8.2009

(Ugo del Dharmapuri x Fanny de Fuente Mimbre)

Velmi nadějný 1

třída mladých psi

Nalon Bears de Lunava    *18.11.2008

(Leno de Fuente Mimbre x Wachata de Lunava)

Výborný 1, CAJC, Klubový vítěz mladých

mezitřída psi

Anuler Alano    *18.10.2008

(Elton z Kraje Sokolu x Anais Rio Rita)

Výborný 1, CAC, Klubový vítěz, BOB

mezitřída psi

Querido Nilo Tornádo Erben    *5.8.2008

(Nilo de Campollano  x Eleonore Lu Dareva)

Výborný 2, Res.CAC

třída otevřená psi

Aragon vom Eisinger Land    *29.12.2007

(Arak z Kraje sokolů  x Luana von Haus vom Steraldted)

Výborný 1, CAC

třída šampionů psi

Rodo de Valdejera    *23.8.2007

(Nistos de Valdejera x Vita de Valdejera)

Výborný 1, CAC

třída štěňat feny

Afrodité Mundoci    *7.2.2010

(Aragon vom Eisinger Land x Airin Dog Present)

Velmi nadějná 1

třída štěňat feny

Aiven Mundoci    *7.2.2010

(Aragon vom Eisinger Land x Airin Dog Present)

Velmi nadějná 2

třída štěňat feny

Ammy Mundoci    *7.2.2010

(Aragon vom Eisinger Land x Airin Dog Present)

Velmi nadějná 3

třída štěňat feny

Alice Mundoci    *7.2.2010

(Aragon vom Eisinger Land x Airin Dog Present)

Velmi nadějná 4

třída štěňat feny

Waikoloa Tornádo Erben    *13.1.2010

(Aragon vom Eisinger Land x Linda Tornádo Erben)

absent

 

třída dorostu feny

Amina z Bubákova    *2.10.2009

(Rodo de Valdejera x Alivia z Polabských blat)

Nadějná 1

mezitřída feny

Sofia Sol Tornádo Erben    *29.10.2008

(Druso de la Alajabara x Lois Tornado Erben)

Výborná 1, CAC, Klubová vítězka

třída otevřená feny

Chanel Zaark Mastibe    *22.7.2007

(Arak z Kraje sokolů x Amiga Zazi Bis Mastibe)

Výborná 1, CAC

třída otevřená feny

Abonni Con Fundo    *25.2.2008

(Basil Mastifland x Historia Tornado Erben)

Výborná 2, Res.CAC

třída seniorů feny

Feya Mastibe    *8.5.2003

(Basil Mastifland x Connie Mastibe)

absent

 

třída otevřená feny

výběr klubového vítěze psa

výběr nejlepšího jedince plemene (BOB)

 

 

 

 


 

02.05.2010 MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PRAHA

Rozhodčí: Lebret Catherine, BG

TŘÍDA

JMÉNO PSA - DATUM NAROZENÍ - RODIČE

OCENĚNÍ

FOTO

třída mladých psi

Marco Goner Mastibe    *22.2.2009

(Neron de Laciana x Goya Mastibe)

Výborný 1, CAJC, Nejlepší mladý

mezitřída psi

Anuler Alano    *18.10.2008

(Elton z Kraje Sokolu x Anais Rio Rita)

Výborný 1, CAC, Res.CACIB

mezitřída psi

Querido Nilo Tornádo Erben    *5.8.2008

(Nilo de Campollano  x Eleonore Lu Dareva)

Výborný 2, Res.CAC

třída otevřená psi

Chebaart Zaark Mastibe    *22.7.2007

(Druso de la Aljabara x Lois Tornado Erben)

Výborný 1, CAC

třída šampionů psi

Rodo de Valdejera    *23.8.2007

(Nistos de Valdejera x Vita de Valdejera)

Výborný 1, CAC, CACIB, BOB

třída dorostu feny

Uma Tornádo Erben    *6.8.2009

(Ugo del Dharmapuri x Lois Tornado Erben)

absent

 

třída otevřená feny

Abonni Con Fundo    *25.2.2008

(Basil Mastifland x Historia Tornado Erben)

Výborná 1, CAC, CACIB

výběr nejlepšího psa (CACIB)

výběr nejlepšího jedince plemene (BOB)

 

 

 

 


 

21.02.2010 MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA EAST CUP PREŠOV (Slovensko)

Rozhodčí: Štefan Štefík, SK

TŘÍDA

JMÉNO PSA - DATUM NAROZENÍ - RODIČE

OCENĚNÍ

FOTO

mezitřída psi

Anuler Alano    *18.10.2008

(Elton z Kraje Sokolu x Anais Rio Rita)

Výborný 1, CAC, CACIB, East Winner, BOB

třída otevřená psi

Fino Lu Dareva    *24.9.2007

(Sanson del Dharmapuri x Franchesca Mastibe)

Výborný 1, CAC, Res.CACIB

třída mladých feny

Cortija Temudžin    *18.11.2008

(Alcazár Temudžin  x Pinta de Cerro del Viento)

Výborná 1, CAJC, East Junior Winner

třída mladých feny

Caleja Temudžin    *18.11.2008

(Alcazár Temudžin  x Pinta de Cerro del Viento)

Velmi dobrá 2

třída otevřená feny

Jenny Mastibe    *20.12.2007

(Basil Mastifland x Goya Mastibe)

Výborná 1, CAC, CACIB, East Winner

třída otevřená feny

Zaphira Slnko zemplína    *21.1.2006

(Domenico Beark Černý levhart x Goya Mastibe)

Výborná 2, Res.CAC, Res.CACIB

 

 

 

 


 

07.02.2010 MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA DUO CACIB BRNO

Rozhodčí: Petr Řehánek

TŘÍDA

JMÉNO PSA - DATUM NAROZENÍ - RODIČE

OCENĚNÍ

FOTO

třída štěňat psi

Andreas Samael    *2.9.2009

(Aragon vom Eisinger Land x Ashley Gabriela)

Velmi nadějný 1

třída štěňat psi

Primus Mastibe    *7.10.2009

(Aragon vom Eisinger Land x Jenny Mastibe)

Vemi nadějný 2

třída štěňat psi

Amon Esem FCI    *25.8.2009

(Rodo de Valdejera x Envy Lu Dareva)

Velmi nadějný 3

třída mladých psi

Sereno Tornado Erben    *29.10.2008

(Druso de la Alajabara x Lois Tornado Erben)

Výborný 1, CAJC, NEJLEPŠÍ MLADÝ

třída mladých psi

Marco Goner Mastibe    *22.2.2009

(Neron de Laciana x Goya Mastibe)

absent

 

mezitřída psi

Anuler Alano    *18.10.2008

(Elton z Kraje Sokolu x Anais Rio Rita)

Výborný 1, CAC, CACIB, BOB

mezitřída psi

Chiwas z Kraje sokolu     *14.5.2008

(Amigo Zeus Bis Mastibe x Feimi z Kraje sokolu)

Výborný 2, res.CAC

třída otevřená psi

Rodo de Valdejera    *23.8.2007

(Nistos de Valdejera x Vita de Valdejera)

Výborný 1, CAC, res.CACIB

třída štěňat feny

Amina z Bubákova    *2.10.2009

(Rodo de Valdejera x Alivia z Polabských blat)

Velmi nadějná 1

třída dorostu feny

Desiré z Polabskych blat    *14.5.2009

(Freon z Kraje sokolu x Abbigail z Polabskych blat)

Velmi nadějná 1

třída dorostu feny

Daphne z Polabskych blat    *14.5.2009

(Freon z Kraje sokolu x Abbigail z Polabskych blat)

Velmi nadějná 2

třída dorostu feny

Uma Tornádo Erben     *6.8.2009

(Ugo del Dharmapuri x Lois Tornádo Erben)

Velmi nadějná 3

třída dorostu feny

Umberta Lili Tornádo Erben     *6.8.2009

(Ugo del Dharmapuri x Lois Tornádo Erben)

absent

 

třída mladých feny

Syra de Zurita    *2.12.2008

(Seo de Torreanaz x Saya de Zurita)

Výborná 1, CAJC

mezitřída feny

Amie Con Fundo    *25.2.2008

(Basil Mastifland x Historia Tornado Erben)

Výborná 1, CAC, res.CACIB

mezitřída feny

Cheer z Kraje sokolu    *14.5.2008

(Amigo Zeus Bis Mastibe  x Feimi z Kraje sokolu)

Výborná 2

mezitřída feny

Rebelle Tornado Erben    *11.8.2008

(Caruso x Linda Tornado Erben)

absent

 

třída šampionů feny

Jenny Mastibe    *20.12.2007

(Basil Mastifland x Goya Mastibe)

Výborná 1, CAC, CACIB

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

06.02.2010 MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA DUO CACIB BRNO

Rozhodčí: Miroslav Václavík

TŘÍDA

JMÉNO PSA - DATUM NAROZENÍ - RODIČE

OCENĚNÍ

FOTO

třída štěňat psi

Primus Mastibe    *7.10.2009

(Aragon vom Eisinger Land x Jenny Mastibe)

Velmi nadějný 1

třída mladých psi

Marco Goner Mastibe    *22.2.2009

(Neron de Laciana x Goya Mastibe)

Výborný 1, CAJC, NEJLEPŠÍ MLADÝ

třída mladých psi

Sereno Tornado Erben    *29.10.2008

(Druso de la Alajabara x Lois Tornado Erben)

Výborný 2

mezitřída psi

Anuler Alano    *18.10.2008

(Elton z Kraje Sokolu x Anais Rio Rita)

Výborný 1, CAC, CACIB, BOB

mezitřída psi

Chiwas z Kraje sokolu    *14.5.2008

(Amigo Zeus Bis Mastibe  x Feimi z Kraje sokolu)

Výborný 2, res.CAC, res.CACIB

třída otevřená psi

Rodo de Valdejera    *23.8.2007

(Nistos de Valdejera x Vita de Valdejera)

Výborný 1, CAC

třída štěňat feny

Amina z Bubákova    *2.10.2009

(Rodo de Valdejera x Alivia z Polabských blat)

Velmi nadějná 1

mezitřída feny

Cheer z Kraje sokolu    *14.5.2008

(Amigo Zeus Bis Mastibe  x Feimi z Kraje sokolu)

Výborná 1

mezitřída feny

Rebelle Tornado Erben    *11.8.2008

(Caruso x Linda Tornado Erben)

Výborná 2

třída šampionů feny

Jenny Mastibe    *20.12.2007

(Basil Mastifland x Goya Mastibe)

Výborná 1, CAC, CACIB

 

 

 

 


 

24.01.2010 MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA TRENČÍN, Slovensko

Rozhodčí: Petr Řehánek, CZ

TŘÍDA

JMÉNO PSA - DATUM NAROZENÍ - RODIČE

OCENĚNÍ

FOTO

třída mladých psi

Nalon Bears de Lunava    *18.11.2008

(Leno de Fuente Mimbre x Wachata de Lunava)

Výborný 1, CAJC

mezitřída psi

Anuler Alano    *18.10.2008

(Elton z Kraje Sokolu x Anais Rio Rita)

Výborný 1, CAC, CACIB, BOB

třída otevřená psi

Chiwas z Kraje sokolu    *14.5.2008

(Amigo Zeus Bis Mastibe  x Feimi z Kraje sokolu)

Výborný 1, CAC, Res.CACIB

třída mladých feny

Sofia Sol Tornado Erben    *29.10.2008

(Druso de la Aljabara x Lois Tornado Erben)

Výborná 1, CAJC

třída otevřená feny

Jenny Mastibe    *20.12.2007

(Basil Mastifland x Goya Mastibe)

Výborná 1, CAC, Res.CACIB

třída šampionů feny

Lois Tornádo Erben    *13.12.2006

(Basil Mastifland x Florita Maja Tornado Erben)

Výborná 1, CAC, CACIB

soutěž o BOB

 

 


 

09.01.2010 NÁRODNÍ VÝSTAVA OLOMOUC

Rozhodčí: Leoš Jančík, CZ

TŘÍDA

JMÉNO PSA - DATUM NAROZENÍ - RODIČE

OCENĚNÍ

FOTO

třída mladých psi

Anuler Alano    *18.10.2008

(Elton z Kraje Sokolu x Anais Rio Rita)

Výborný 1, CAJC, BOB JUNIOR, BOB, BIG JUNIOR 3.

třída mladých psi

Sereno Tornado Erben    *29.10.2008

(Druso de la Alajabara x Lois Tornado Erben)

Velmi dobrý 2

třída mladých psi

Marco Goner Mastibe    *22.2.2009

(Neron de Laciana x Goya Mastibe)

absent

 

třída otevřená psi

Chiwas z Kraje sokolu    *14.5.2008

(Amigo Zeus Bis Mastibe  x Feimi z Kraje sokolu)

Výborný 1, CAC, Národní vítěz

třída dorostu feny

Daphne z Polabskych blat    *14.5.2009

(Freon z Kraje sokolu x Abbigail z Polabskych blat)

absent

 

třída dorostu feny

Desire z Polabskych blat    *14.5.2009

(Freon z Kraje sokolu x Abbigail z Polabskych blat)

absent

 

třída mladých feny

Rebelle Tornado Erben    *11.8.2008

(Caruso x Linda Tornado Erben)

absent

 

mezitřída feny

Cheer z Kraje sokolu    *14.5.2008

(Amigo Zeus Bis Mastibe  x Feimi z Kraje sokolu)

absent

 

třída otevřená feny

Jenny Mastibe    *20.12.2007

(Basil Mastifland x Goya Mastibe)

Výborná 1, CAC


Výstavy v r.2009

Výstavy v r.2008

Výstavy v r.2007

Výstavy v r.2006

Výstavy v r.2005