STANDARD

O NÁS

NOVINKY

NAŠI PSI

NAŠE FENY

ODCHOVY

ŠTĚŇATA

ŠAMPIONI

IN MEMORIAM

VÝSTAVY

KONTAKTY

VÝSTAVY v r.2009

05.12.2009 MONOGRAFICA XXIX ALICANTE (Španělsko) ZDE


08.11.2009 MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PRAHA

Rozhodčí: Štefan Štefík, SK

TŘÍDA

JMÉNO PSA - DATUM NAROZENÍ - RODIČE

OCENĚNÍ

FOTO

třída dorostu psi

Marco Goner Mastibe    *22.2.2009

(Neron de Laciana x Goya Mastibe)

Velmi nadějný 1

třída dorostu psi

Tonny Tornádo Erben    *12.3.2009

(Ramonet x Florita Maja Tornado Erben)

Velmi nadějný 2

třída mladých psi

Anuler Alano    *18.10.2008

(Elton z Kraje Sokolu x Anais Rio Rita)

Výborný 1, CAJC, VÍTĚZ PRAHY, BOB BIG 2.

třída mladých psi

Charon z Kraje sokolu     *14.5.2008

(Amigo Zeus Bis Mastibe x Feimi z Kraje sokolu)

Velmi dobrý 2

mezitřída psi

Churchill z Kraje sokolu     *14.5.2008

(Amigo Zeus Bis Mastibe x Feimi z Kraje sokolu)

Výborný 1, CAC, Res.CACIB

třída otevřená psi

Chebaart Zaark Mastibe    *22.7.2007

(Arak z Kraje sokolu x Amiga Zazi Bis Mastibe)

Výborný 1, CAC, CACIB

třída dorostu feny

Tilly Tornádo Erben    *12.3.2009

(Ramonet x Florita Maja Tornado Erben)

Nadějná 1

třída dorostu feny

Pola de Torreanaz    *22.3.2009

(Toura de Fonteferra x Quilla de Valdejera)

absent

 

třída mladých feny

Rebelle Tornado Erben    *11.8.2008

(Caruso x Linda Tornado Erben)

Výborná 1, CAJC

mezitřída feny

Amie Con Fundo    *25.2.2008

(Basil Mastifland x Historia Tornado Erben)

Výborná 1, CAC, CACIB

třída šampionů feny

Holly Mastibe    *3.7.2006

(Druso de la Aljabara x Connie Mastibe)

Výborná 1, CAC, Res.CACIB

třída šampionů feny

Lois Tornádo Erben    *13.12.2006

(Basil Mastifland x Florita Maja Tornado Erben)

Výborná 2, Res.CAC

 


 

25.10.2009 MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA ČESKÉ BUDĚJOVICE

Rozhodčí: Karel Hořák, CZ

TŘÍDA

JMÉNO PSA - DATUM NAROZENÍ - RODIČE

OCENĚNÍ

FOTO

třída dorostu psi

Marco Goner Mastibe    *22.2.2009

(Neron de Laciana x Goya Mastibe)

absent

 

třída mladých psi

Anuler Alano    *18.10.2008

(Elton z Kraje Sokolu x Anais Rio Rita)

Výborný 1, CAJC, Nejlepší mladý, BOB

třída mladých psi

Quanto Tornado Erben    *5.8.2008

(Nilo de Campollano x Eleonore Lu Dareva)

Velmi dobrý 2

třída mladých psi

Charon z Kraje sokolu     *14.5.2008

(Amigo Zeus Bis Mastibe x Feimi z Kraje sokolu)

Velmi dobrý 3

mezitřída psi

Churchill z Kraje sokolu     *14.5.2008

(Amigo Zeus Bis Mastibe x Feimi z Kraje sokolu)

Výborný 1, CAC, CACIB

třída mladých feny

Sofia Sol Tornado Erben    *29.10.2008

(Druso de la Aljabara x Lois Tornado Erben)

Výborná 1, CAJC

třída mladých feny

Rebelle Tornado Erben    *11.8.2008

(Caruso x Linda Tornado Erben)

absent

 

mezitřída feny

Amie Con Fundo    *25.2.2008

(Basil Mastifland x Historia Tornado Erben)

Výborná 1, CAC

třída otevřená feny

Abonni Con Fundo    *25.2.2008

(Basil Mastifland x Historia Tornado Erben)

Výborná 1, CAC, Res.CACIB

třída šampionů feny

Holly Mastibe    *3.7.2006

(Druso de la Aljabara x Connie Mastibe)

Výborná 1, CAC, CACIB


 

18.10.2009 NÁRODNÍ VÝSTAVA BRNO

Rozhodčí: Polgár Andráš, CZ

TŘÍDA

JMÉNO PSA - DATUM NAROZENÍ - RODIČE

OCENĚNÍ

FOTO

třída dorostu psi

Marco Goner Mastibe    *22.2.2009

(Neron de Laciana x Goya Mastibe)

Velmi nadějný 1

třída mladých psi

Anuler Alano    *18.10.2008

(Elton z Kraje Sokolu x Anais Rio Rita)

Výborný 1, CAJC, Nejlepší mladý, BOB, BIG 5.

třída mladých psi

Saimon Jack Tornado Erben    *29.10.2008

(Druso de la Aljabara x Lois Tornado Erben)

Velmi dobrý 2

mezitřída psi

Chiwas z Kraje sokolu     *14.5.2008

(Amigo Zeus Bis Mastibe x Feimi z Kraje sokolu)

Výborný 1, CAC, Národní vítěz

třída mladých feny

Rebelle Tornado Erben    *11.8.2008

(Caruso x Linda Tornado Erben)

Výborná 1, CAJC

třída vítězů feny

Holly Mastibe    *3.7.2006

(Druso de la Aljabara x Connie Mastibe)

Výborná 1, CAC, Národní vítězka


 

12.09.2009 SPECIÁLNÍ VÝSTAVA MOLOSSKÝCH PLEMEN NEZAMYSLICE

Rozhodčí: Marián Priehoda, SK

TŘÍDA

JMÉNO PSA - DATUM NAROZENÍ - RODIČE

OCENĚNÍ

FOTO

třída dorostu psi

Casto de Torreanaz    *25.1.2009

(Nilo de Campollano x Tina de Babia)

Velmi nadějný 1, Primus puppy, BIS PUPPY PES

třída dorostu psi

Ikar z Kraje sokolu    *9.3.2009

(Neron de Laciana x Feimi z Kraje sokolu)

absent

 

třída mladých psi

Anuler Alano    *18.10.2008

(Elton z Kraje Sokolu x Anais Rio Rita)

Výborný 1, CAJC, Vítěz mladých speciální výstavy, BOB

třída mladých psi

Churchill z Kraje sokolu     *14.5.2008

(Amigo Zeus Bis Mastibe x Feimi z Kraje sokolu)

Výborný 2

třída mladých psi

Sereno Tornado Erben    *29.10.2008

(Druso de la Aljabara x Lois Tornado Erben)

Výborný 3

třída mladých psi

Saimon Jack Tornado Erben    *29.10.2008

(Druso de la Aljabara x Lois Tornado Erben)

absent

 

mezitřída psi

Chiwas z Kraje sokolu     *14.5.2008

(Amigo Zeus Bis Mastibe x Feimi z Kraje sokolu)

Výborný 1, CAC

třída otevřená psi

Aragon vom Eisinger Land    *29.12.2007

(Arak z Kraje sokolu x Luana vom Haus vom Steraldted)

Výborný 1, CAC, Vítěz speciální výstavy

třída mladých feny

Queen of Hearts Tornado Erben    *5.8.2008

(Nilo de Campollano x Eleonore Lu Dareva)

Výborná 1, CAJC, Vítěz mladých speciální výstavy

třída mladých feny

Akiza z Belinskej doliny    *11.11.2008

(Hector z Kraje sokolu x Angie Gabriela)

Velmi dobrá 2

mezitřída feny

Amie Con Fundo    *25.2.2008

(Basil Mastifland x Historia Tornado Erben)

Výborná 1, CAC

mezitřída feny

Cheer z Kraje sokolu     *14.5.2008

(Amigo Zeus Bis Mastibe x Feimi z Kraje sokolu)

Výborná 2, Res.CAC

třída otevřená feny

Abonni Con Fundo    *25.2.2008

(Basil Mastifland x Historia Tornado Erben)

Výborná 1, CAC, Vítěz speciální výstavy

třída otevřená feny

Enchilada Fre-Su    *14.2.2007

(Sanson del Dharmapuri x Lori Fre-Su)

Velmi dobrá 2

třída šampionů feny

Holly Mastibe    *3.7.2006

(Druso de la Aljabara x Connie Mastibe)

Výborná 1, CAC

třída seniorů feny

Tecla de Valdejera    *7.3.2002

(Salomon de Valdejera x Senda de Valdejera)

Výborná 1, Vítěz třídy

třída mladých psi

soutěž o vítěze speciální výstavy psi

třída mladých feny

mezitřída feny

třída otevřená feny

soutěž o vítěze speciální výstavy feny


30.08.2009 MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA MLADÁ BOLESLAV

Rozhodčí: Vladimír Adlt

Za krásné fotografie děkuji Renatě Procházkové.

TŘÍDA

JMÉNO PSA - DATUM NAROZENÍ - RODIČE

OCENĚNÍ

FOTO

třída dorostu psi

Casto de Torreanaz    *25.1.2009

(Nilo de Campollano x Tina de Babia)

Velmi nadějný 1, BIS PUPPY

třída dorostu psi

Marco Goner Mastibe    *22.2.2009

(Neron de Laciana x Goya Mastibe)

Velmi nadějný 2

třída mladých psi

Churchill z Kraje sokolu     *14.5.2008

(Amigo Zeus Bis Mastibe x Feimi z Kraje sokolu)

Výborný 1, CAJC

třída mladých psi

Anuler Alano    *18.10.2008

(Elton z Kraje Sokolu x Anais Rio Rita)

Výborný 2

třída mladých psi

Saimon Jack Tornado Erben    *29.10.2008

(Druso de la Aljabara x Lois Tornado Erben)

Velmi dobrý 3

mezitřída psi

Aragon vom Eisinger Land    *29.12.2007

(Arak z Kraje sokolu x Luana vom Haus vom Steraldted)

Výborný 1, CAC, CACIB

třída otevřená psi

Anry Calverota    *29.6.2007

(Unique du Domaine du Runneval x Ginny Mastibe)

Výborný 1

třída štěňat feny

Pola de Torreanaz    *22.3.2009

(Toura de Fonteferra x Quilla de Valdejera)

Velmi nadějná 1

třída mladých feny

Sofia Sol Tornado Erben    *29.10.2008

(Druso de la Aljabara x Lois Tornado Erben)

Výborná 1, CAJC, Nejlepší mladý

třída mladých feny

Rebelle Tornado Erben    *11.8.2008

(Caruso x Linda Tornado Erben)

Velmi dobrá 2

mezitřída feny

Jenny Mastibe    *20.12.2007

(Basil Mastifland x Goya Mastibe)

Výborná 1, CAC, CACIB, BOB

mezitřída feny

Amie Con Fundo    *25.2.2008

(Basil Mastifland x Historia Tornado Erben)

Výborná 2, Res.CAC

mezitřída feny

Playa Dorada Tornado Erben    *1.3.2008

(Ramonet x Florita Maja Tornado Erben)

Výborná 3

třída otevřená feny

Abonni Con Fundo    *25.2.2008

(Basil Mastifland x Historia Tornado Erben)

Výborná 1, CAC, Res.CACIB

třída otevřená feny

Allivia z Polabských blat    *5.12.2006

(Sultan x Daren z Kraje sokolu)

Velmi dobrá 2

třída šampionů feny

Holly Mastibe    *3.7.2006

(Druso de la Aljabara x Connie Mastibe)

Výborná 1

NEJLEPŠÍ MLADÝ

TŘÍDA MLADÝCH PSI

MEZITŘÍDA FENY

CACIB FENY

TŘÍDA OTEVŘENÁ FENY

BOB

 


23.08.2009 MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA "ÖKV CENTENNIAL WINNER" WELS, RAKOUSKO

Rozhodčí: Hans Bierwolf, A

TŘÍDA

JMÉNO PSA - DATUM NAROZENÍ - RODIČE

OCENĚNÍ

FOTO

třída mladých psi

Motley House Ole Lukoe    *26.7.2008

(Marco x Rint Valeri Andautit to Motley House)

Výborný 1, Jugendbester, VÍTĚZ MLADÝCH STOLETÉ VÝSTAVY

třída mladých psi

Bono s Madridskogo dvora    *22.8.2008

(Neron de Filandon x Hessi Mastibe)

Výborný 2

třída mladých psi

Anuler Alano    *18.10.2008

(Elton z Kraje Sokolu x Anais Rio Rita)

absent

 

třída mladých psi

Nalon Bears de Lunava    *17.11.2008

(Leno de Fuente Mimbre x Wachata de Lunava)

absent

 

mezitřída psi

Argento Con Fundo    *25.2.2008

(Basil Mastifland x Historia Tornado Erben)

Výborný 1, CACA

třída otevřená psi

Rodo de Valdejera    *23.8.2007

(Nistos de Valdejera x Vita de Valdejera)

Výborný 1, CACA, Res.CACIB

třída otevřená psi

Nero Tornado Erben    *31.5.2007

(Baskervil Mastibe x Donelly Tornado Erben)

Výborný 2, Res.CACA

třída šampionů psi

Neron de Filandon    *12.7.2006

(Dumbo de Reciecho x Troya de Buxionte)

Výborný 1, CACA, CACIB, VÍTĚZ STOLETÉ VÝSTAVY, BOB

třída šampionů psi

Cypress Hill Lu Dareva    *1.9.2005

(Enamorado Ernesto Mastibe x Franchesca Mastibe)

Výborný 2, Res.CACA

třída dorostu feny

Aldimmars Barkli Black Star    *25.11.2008

(Motley House Silver x Gutiera)

Velmi nadějná 1

třída mladých feny

Sofia Sol Tornado Erben    *29.10.2008

(Druso de la Aljabara x Lois Tornado Erben)

Výborná 1, Jugendbester, VÍTĚZKA MLADÝCH STOLETÉ VÝSTAVY

třída mladých feny

Chanel z Kraje sokolu    *14.5.2008

(Amigo Zeus Bis Mastibe x Feimi z Kraje sokolu)

Výborná 2

třída mladých feny

Aysha s Madridskogo dvora    *12.4.2008

(Neron de Filandon x Komtesa Sofie Tornado Erben)

Výborná 3

mezitřída feny

Jenny Mastibe    *20.12.2007

(Basil Mastifland x Goya Mastibe)

Výborná 1, CACA, CACIB, VÍTĚZKA STOLETÉ VÝSTAVY

třída otevřená feny

Lyurua Dyuring Allegro Dream v Motley House    *29.5.2007

(Rint Valeri Asso for Motley House x Dorsdorf Vella)

Výborná 1, CACA, Res.CACIB

třída šampionů feny

Motley House Luxury Spring Day    *27.4.2003

(Asocarronado Ha-La-Mu x Hata Fi-It)

Výborná 1, CACA

třída šampionů feny

Hessi Mastibe    *3.7.2006

(Druso de la Aljabara x Connie Mastibe)

Výborná 2, Res.CACA


22.08.2009 VÝCHODOSTŘEDOEVROPSKÁ VÝSTAVA 2009 WELS, AUSTRIA

Rozhodčí: Steffi Kirschbichler, A

TŘÍDA

JMÉNO PSA - DATUM NAROZENÍ - RODIČE

OCENĚNÍ

FOTO

třída mladých psi

Anuler Alano    *18.10.2008

(Elton z Kraje Sokolu x Anais Rio Rita)

Výborný 1, Jugendbester, VÍTĚZ MLADÝCH STŘEDNÍ A VÝCHODNÍ EVROPY 2009

třída mladých psi

Bono s Madridskogo dvora    *22.8.2008

(Neron de Filandon x Hessi Mastibe)

Velmi dobrý 2

třída mladých psi

Motley House Ole Lukoe    *26.7.2008

(Marco x Rint Valeri Andautit to Motley House)

Velmi dobrý 3

mezitřída psi

Argento Con Fundo    *25.2.2008

(Basil Mastifland x Historia Tornado Erben)

Velmi dobrý 1

třída otevřená psi

Nero Tornado Erben    *31.5.2007

(Baskervil Mastibe x Donelly Tornado Erben)

Výborný 1, CACA

třída otevřená psi

Rodo de Valdejera    *23.8.2007

(Nistos de Valdejera x Vita de Valdejera)

Výborný 2, Res.CACA

třída šampionů psi

Neron de Filandon    *12.7.2006

(Dumbo de Reciecho x Troya de Buxionte)

Výborný 1, CACA, CACIB, VÍTĚZ STŘEDNÍ A VÝCHODNÍ EVROPY 2009, BOB

třída šampionů psi

Cypress Hill Lu Dareva    *1.9.2005

(Enamorado Ernesto Mastibe x Franchesca Mastibe)

Výborný 2, Res.CACA, Res. CACIB

třída dorostu feny

Aldimmars Barkli Black Star    *25.11.2008

(Motley House Silver x Gutiera)

Velmi nadějná 1

třída mladých feny

Chanel z Kraje sokolu    *14.5.2008

(Amigo Zeus Bis Mastibe x Feimi z Kraje sokolu)

Výborná 1, Jugendbester, VÍTĚZ MLADÝCH STŘEDNÍ A VÝCHODNÍ EVROPY 2009

třída mladých feny

Sofia Sol Tornado Erben    *29.10.2008

(Druso de la Aljabara x Lois Tornado Erben)

Výborná 2

třída mladých feny

Aysha s Madridskogo dvora    *12.4.2008

(Neron de Filandon x Komtesa Sofie Tornado Erben)

Velmi dobrá 3

mezitřída feny

Amie Con Fundo    *25.2.2008

(Basil Mastifland x Historia Tornádo Erben)

Výborná 1, CACA, CACIB, VÍTĚZ STŘEDNÍ A VÝCHODNÍ EVROPY 2009

mezitřída feny

Jenny Mastibe    *20.12.2007

(Basil Mastifland x Goya Mastibe)

Velmi dobrá 2

třída otevřená feny

Lyurua Dyuring Allegro Dream v Motley House    *29.5.2007

(Rint Valeri Asso for Motley House x Dorsdorf Vella)

Výborná 1, CACA

třída šampionů feny

Hessi Mastibe    *3.7.2006

(Druso de la Aljabara x Connie Mastibe)

Výborná 1, CACA, Res.CACIB

třída šampionů feny

Motley House Luxury Spring Day    *27.4.2003

(Asocarronado Ha-La-Mu x Hata Fi-It)

Výborná 2, Res.CACA


16.05.2009 KLUBOVÁ VÝSTAVA MOLOSS CLUBU CZ MLADÁ BOLESLAV

Rozhodčí: Daniel Meeremans - B

Za fotografie děkuji Renatě Procházkové a Hance Schmidtové.

TŘÍDA

JMÉNO PSA - DATUM NAROZENÍ - RODIČE

OCENĚNÍ

FOTO

třída baby psi

Nalon Bears de Lunava    *18.11.2008

(Leno de Fuente Mimbre x Wachata de Lunava)

Velmi nadějný 1, Prima baby

třída baby psi

Casto de Torreanaz    *15.1.2009

(Nilo de Campollano x Tina de Babia)

Velmi nadějný 2

třída dorostu psi

Saimon Jack Tornado Erben    *29.10.2008

(Druso de la Aljabara x Lois Tornado Erben)

Velmi nadějný 1, Prima puppy

třída dorostu psi

Anuler Alano    *18.10.2008

(Elton z Kraje Sokolu x Anais Rio Rita)

Velmi nadějný 2

třída dorostu psi

Sereno Tornado Erben    *29.10.2008

(Druso de la Aljabara x Lois Tornado Erben)

Velmi nadějný 3

třída mladých psi

Churchill z Kraje sokolu    *14.5.2008

(Amigo Zeus Bis Mastibe x Feimi z Kraje sokolu)

Výborný 1, CAJC, Klubový vítěz mladých

třída mladých psi

Argento Con Fundo    *25.2.2008

(Basil Mastifland x Historia Tornado Erben)

Výborný 2

třída mladých psi

Rumbo Tornado Erben    *11.8.2008

(Caruso x Linda Tornado Erben)

Velmi dobrý 3

třída mladých psi

Querido Nilo Tornado Erben    *5.8.2008

(Nilo de Campollano x Eleonore Ludareva)

Velmi dobrý 4

třída mladých psi

Charon z Kraje sokolu    *14.5.2008

(Amigo Zeus Bis Mastibe x Feimi z Kraje sokolu)

nepřítomen

 

třída mladých psi

Quanto Tornado Erben    *5.8.2008

(Nilo de Campollano x Eleonore Ludareva)

nepřítomen

 

mezitřída psi

Aragon vom Eisinger Land    *29.12.2007

(Arak z Kraje sokolu x Luana vom Haus vom Steraldted)

Výborný 1, CAC

mezitřída psi

Chebaart Zaark Mastibe  *22.7.2007

(Arak z Kraje sokolu x Amiga Zazi Bis Mastibe)

Výborný 2, Res.CAC

mezitřída psi

Anry Calverota  *29.6.2007

(Unique du Domaine du Runneval x Ginny Mastibe)

Výborný 3

třída otevřená psi

Rodo de Valdejera    *23.8.2007

(Nistos de Valdejera x Vita de Valdejera)

Výborný 1, CAC

třída otevřená psi

Luis Tornado Erben    *13.12.2006

(Basil Mastifland x Florita Maja Tornado Erben)

nepřítomen

 

třída šampionů psi

Cypress Hill Lu Dareva    *1.9.2005

(Enamorado Ernesto Mastibe x Franchesca Mastibe)

Výborný 1, CAC, Klubový vítěz, BOB, BIS

třída baby feny

Syra de Zurita    *2.12.2008

(Seo de Torreanaz x Saya de Zurita)

Velmi nadějná 1, Prima baby

třída dorostu feny

Sofia Sol Tornado Erben    *29.10.2008

(Druso de la Aljabara x Lois Tornado Erben)

Velmi nadějná 1, Prima puppy

třída mladých feny

Amie Con Fundo    *25.2.2008

(Basil Mastifland x Historia Tornádo Erben)

Výborná 1, CAJC, Klubový vítěz mladých

třída mladých feny

Abonni Con Fundo    *25.2.2008

(Basil Mastifland x Historia Tornádo Erben)

Výborná 2

třída mladých feny

Queen Tornado Erben    *5.8.2008

(Nilo de Campollano x Eleonore Ludareva)

Velmi dobrá 3

třída mladých feny

Queen of Hearts Tornado Erben    *5.8.2008

(Nilo de Campollano x Eleonore Ludareva)

Velmi dobrá 4

třída mladých feny

Cheer z Kraje sokolu    *14.5.2008

(Amigo Zeus Bis Mastibe x Feimi z Kraje sokolu)

Velmi dobrá

třída mladých feny

Roxana Tornado Erben    *11.8.2008

(Caruso x Linda Tornado Erben)

Velmi dobrá

třída mladých feny

Rebelle Tornado Erben    *11.8.2008

(Caruso x Linda Tornado Erben)

nepřítomna

 

mezitřída feny

Jenny Mastibe    *20.12.2007

(Basil Mastifland x Goya Mastibe)

Výborná 1, CAC, Klubový vítěz

třída otevřená feny

Gia z Kraje sokolu    *10.6.2006

(Sultan x Clea z Kraje sokolu)

Výborná 1, CAC

třída otevřená feny

Abbigail z Polabskych blat    *5.12.2006

(Sultan x Daren z Kraje sokolu)

nepřítomna

 

třída otevřená feny

Airin Dog Present    *8.7.2006

(Sultan x Elita z Kraje sokolu)

nepřítomna

 

třída šampionů feny

Lois Tornado Erben    *13.12.2006

(Basil Mastifland x Florita Maja Tornado Erben)

Výborná 1, CAC


 

09.05.2009 KLUBOVÁ VÝSTAVA KMDPP HLUČÍN

Rozhodčí: Hans Bierwolf - A

TŘÍDA

JMÉNO PSA - DATUM NAROZENÍ - RODIČE

OCENĚNÍ

FOTO

třída dorostu psi

Anuler Alano    *18.10.2008

(Elton z Kraje Sokolu x Anais Rio Rita)

Velmi nadějný 1,                     1.Nejkrásnější dorost

třída mladých psi

Quanto Tornado Erben    *5.8.2008

(Nilo de Campollano x Eleonore Ludareva)

Výborný 1,CAJC, Klubový vítěz mladých, Nejlepší mladý

třída mladých psi

Charon z Kraje sokolu    *14.5.2008

(Amigo Zeus Bis Mastibe x Feimi z Kraje sokolu)

Velmi dobrý 2

třída dorostu feny

Roxana Tornado Erben    *11.8.2008

(Caruso x Linda Tornado Erben)

Velmi nadějná 1

 

třída mladých feny

Queen of Hearts Tornado Erben    *5.8.2008

(Nilo de Campollano x Eleonore Ludareva)

Výborná 1, CAJC, Klubová vítězka mladých

mezitřída feny

Jenny Mastibe    *20.12.2007

(Basil Mastifland x Goya Mastibe)

Výborná 1, CAC, Klubová vítězka, BOB

třída šampionů feny

Lois Tornado Erben    *13.12.2006

(Basil Mastifland x Florita Maja Tornado Erben)

Výborná 1, CAC

třída veteránů feny

Adorno Ha-La-Mu    *2.3.1998

(Leon IV de Monte Jaena x Alba Pasecky kout)

Výborná 1, Nejlepší veterán


03.05.2009 MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PRAHA

Rozhodčí: Olga Dolejšová - ČR

TŘÍDA

JMÉNO PSA - DATUM NAROZENÍ - RODIČE

OCENĚNÍ

FOTO

třída dorostu psi

Querido Nilo Tornádo Erben    *5.8.2008

(Nilo de Campollano x Eleonore Ludareva)

Velmi nadějný 1

třída mladých psi

Argento Con Fundo    *25.2.2008

(Basil Mastifland x Historia Tornádo Erben)

Výborný 1, CAJC

třída mladých psi

Churchill z Kraje sokolů    *14.5.2008

(Amigo Zeus Bis Mastibe x Feimi z Kraje sokolů)

Výborný 2

mezitřída psi

Aragon vom Eisinger Land    *29.12.2007

(Arak z Kraje sokolů x Luana vom Haus vom Steraldted)

Výborný 1, CAC, CACIB, BOB

mezitřída psi

Chebaart Zaark Mastibe  *22.7.2007

(Arak z Kraje sokolů x Amiga Zazi Bis Mastibe)

Výborný 2, Res.CAC

třída otevřená psi

Rodo de Valdejera    *23.8.2007

(Nistos de Valdejera x Vita de Valdejera)

Výborný 1, CAC, Res.CACIB

třída otevřená psi

Luis Tornádo Erben    *13.12.2006

(Basil Mastifland x Florita Maja Tornádo Erben)

Nepřítomen

 

třída dorostu feny

Rebelle Tornádo Erben    *11.8.2008

(Caruso x Linda Tornádo Erben)

Nadějná 1

třída mladých feny

Amie Con Fundo    *25.2.2008

(Basil Mastifland x Historia Tornádo Erben)

Výborná 1,CAJC, Nejlepší mladý

třída mladých feny

Cheer z Kraje sokolů    *14.5.2008

(Amigo Zeus Bis Mastibe x Feimi z Kraje sokolů)

Nepřítomna

 

mezitřída feny

Jenny Mastibe    *20.12.2007

(Basil Mastifland x Goya Mastibe)

Výborná 1, CAC, Res.CACIB

třída otevřená feny

Linda Tornádo Erben    *13.12.2006

(Basil Mastifland x Florita Maja Tornádo Erben)

Výborná 1, CAC

třída otevřená feny

Gia z Kraje sokolů    *10.6.2006

(Sultan x Clea z Kraje sokolů)

Nepřítomna

 

třída otevřená feny

Abbigail z Polabských blat    *5.12.2006

(Sultan x Daren z Kraje sokolů)

Nepřítomna

 

třída šampionů feny

Lois Tornádo Erben    *13.12.2006

(Basil Mastifland x Florita Maja Tornádo Erben)

Výborná 1, CAC, CACIB


26.04.2009 MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA ČESKÉ BUDĚJOVICE

Rozhodčí: Leoš Jančík - ČR

TŘÍDA

JMÉNO PSA - DATUM NAROZENÍ - RODIČE

OCENĚNÍ

FOTO

třída štěňat psi

Sereno Tornádo Erben    *29.10.2008

(Druso de la Aljabara x Lois Tornado Erben)

Velmi nadějný 1

třída dorostu psi

Querido Nilo Tornádo Erben    *5.8.2008

(Nilo de Campollano x Eleonore Ludareva)

Nadějný 1

třída mladých psi

Chiwas z Kraje sokolů    *14.5.2008

(Amigo Zeus Bis Mastibe x Feimi z Kraje sokolů)

Výborný 1, CAJC

třída mladých psi

Argento Con Fundo    *25.2.2008

(Basil Mastifland x Historia Tornádo Erben)

Velmi dobrý 2

mezitřída psi

Aragon vom Eisinger Land    *29.12.2007

(Arak z Kraje sokolů x Luana vom Haus vom Steraldted)

Výborný 1, CAC, CACIB

třída otevřená psi

Luis Tornádo Erben    *13.12.2006

(Basil Mastifland x Florita Maja Tornádo Erben)

Výborný 1, CAC, Res.CACIB

třída otevřená psi

Rodo de Valdejera    *23.8.2007

(Nistos de Valdejera x Vita de Valdejera)

Výborný 2

třída mladých feny

Amie Con Fundo    *25.2.2008

(Basil Mastifland x Historia Tornádo Erben)

Výborná 1, CAJC

třída mladých feny

Cheer z Kraje sokolů    *14.5.2008

(Amigo Zeus Bis Mastibe x Feimi z Kraje sokolů)

Velmi dobrá 2

mezitřída feny

Jenny Mastibe    *20.12.2007

(Basil Mastifland x Goya Mastibe)

Výborná 1, CAC, Res.CACIB

třída otevřená feny

Chanel Zaark Mastibe  *22.7.2007

(Arak z Kraje sokolů x Amiga Zazi Bis Mastibe)

Nenastoupila

 

třída otevřená feny

Linda Tornádo Erben    *13.12.2006

(Basil Mastifland x Florita Maja Tornádo Erben)

Nenastoupila

 

třída šampionů feny

Lois Tornádo Erben    *13.12.2006

(Basil Mastifland x Florita Maja Tornádo Erben)

Výborná 1, CAC, CACIB, BOB

třída mladých feny

CACIB - psi

CACIB - feny

BOB

 


08.02.2009 MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA DUO-CACIB BRNO

Rozhodčí: Janusz Opara - PL

TŘÍDA

JMÉNO PSA - DATUM NAROZENÍ - RODIČE

OCENĚNÍ

FOTO

třída dorostu psi

Chiwas z Kraje sokolů    *14.5.2008

(Amigo Zeus Bis Mastibe x Feimi z Kraje sokolů)

Velmi nadějný 1

třída dorostu psi

Quanto Tornádo Erben    *5.8.2008

(Nilo de Campollano x Eleonore Ludareva)

Nepřítomen

 

třída mladých psi

Aragon vom Eisinger Land    *29.12.2007

(Arak z Kraje sokolů x Luana vom Haus vom Steraldted)

Výborný 1, CAJC

třída mladých psi

Argento Con Fundo    *25.2.2008

(Basil Mastifland x Historia Tornádo Erben)

Nepřítomen

 

mezitřída psi

Rodo de Valdejera    *23.8.2007

(Nistos de Valdejera x Vita de Valdejera)

Výborný 1, CAC, Res.CACIB

třída otevřená psi

Freon z Kraje sokolů    *31.1.2006

(Sultan x Aylen z Kraje sokolů)

Nepřítomen

 

třída otevřená psi

Gabon z Kraje sokolů    *10.6.2006

(Sultan x Clea z Kraje sokolů)

Výborný 1, CAC, CACIB

třída šampionů psi

Amigo Zeus Bis Mastibe    *31.5.2005

(Enamorado Ernesto Mastibe x Feya Mastibe)

Nepřítomen

 

třída dorostu feny

Queen of Hearts Tornádo Erben    *5.8.2008

(Nilo de Campollano x Eleonore Ludareva)

Velmi nadějná 1

třída dorostu feny

Cheer z Kraje sokolů    *14.5.2008

(Amigo Zeus Bis Mastibe x Feimi z Kraje sokolů)

Velmi nadějná 2

třída mladých feny

Jenny Mastibe  *20.12.2007

(Basil Mastifland x Goya Mastibe)

Výborná 1, CAJC, Nejlepší mladý

mezitřída feny

Arba Calverota    *29.6.2007

(Unique du Domaine du Runneval x Ginny Mastibe)

Výborná 1, CAC, Res.CACIB

třída otevřená feny

Lois Tornádo Erben    *13.12.2006

(Basil Mastifland x Florita Maja Tornádo Erben)

Výborná 1, CAC, CACIB, BOB

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

07.02.2009 MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA DUO-CACIB BRNO

Rozhodčí: Vladimír Mojžíš

TŘÍDA

JMÉNO PSA - DATUM NAROZENÍ - RODIČE

OCENĚNÍ

FOTO

třída dorostu psi

Chiwas z Kraje sokolů    *14.5.2008

(Amigo Zeus Bis Mastibe x Feimi z Kraje sokolů)

Velmi nadějný 1

třída mladých psi

Argento Con Fundo    *25.2.2008

(Basil Mastifland x Historia Tornádo Erben)

Výborný 1, CAJC,BOB

třída mladých psi

Aragon vom Eisinger Land    *29.12.2007

(Arak z Kraje sokolů x Luana vom Haus vom Steraldted)

Výborný 2

třída mladých psi

Pepe Tornádo Erben   *1.3.2008

(Ramonet x Florita Maja Tornádo Erben)

Velmi dobrý 3

mezitřída psi

Chebaart Zaark Mastibe    *22.7.2007

(Arak z Kraje sokolů x Amiga Zazi Bis Mastibe)

Výborný 1,CAC, Res.CACIB

mezitřída psi

Rodo de Valdejera    *23.8.2007

(Nistos de Valdejera x Vita de Valdejera)

Výborný

třída otevřená psi

Freon z Kraje sokolů    *31.1.2006

(Sultan x Aylen z Kraje sokolů)

Výborný 1, CAC, CACIB

třída otevřená psi

Gabon z Kraje sokolů    *10.6.2006

(Sultan x Clea z Kraje sokolů)

Výborný 2, Res.CAC

třída dorostu feny

Cheer z Kraje sokolů    *14.5.2008

(Amigo Zeus Bis Mastibe x Feimi z Kraje sokolů)

Velmi nadějná 1

třída mladých feny

Jenny Mastibe  *20.12.2007

(Basil Mastifland x Goya Mastibe)

Výborná 1, CAJC

třída mladých feny

Amie Con Fundo  *22.2.2008

(Basil Mastifland x Historia Tornádo Erben)

Nepřítomna

 

mezitřída feny

Arba Calverota    *29.6.2007

(Unique du Domaine du Runneval x Ginny Mastibe)

Výborná 1, CAC, Res.CACIB

třída otevřená feny

Holly Mastibe    *3.7.2006

(Druso de la Aljabara x Connie Mastibe)

Výborná 1, CAC, CACIB

 


Výstavy v r.2008

Výstavy v r.2007

Výstavy v r.2006

Výstavy v r.2005