STANDARD

O NÁS

NOVINKY

NAŠI PSI

NAŠE FENY

ODCHOVY

ŠTĚŇATA

ŠAMPIONI

IN MEMORIAM

VÝSTAVY

KONTAKTY

VÝSTAVY v r.2008

16.11.2008 MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PRAHA

Rozhodčí: Kateřina Bečková

TŘÍDA

JMÉNO PSA - DATUM NAROZENÍ - RODIČE

OCENĚNÍ

FOTO

třída dorostu psi

Pepe Tornádo Erben   *1.3.2008

(Ramonet x Florita Maja Tornádo Erben)

Velmi nadějný 1

třída dorostu psi

Churchill z Kraje sokolů    *14.5.2008

(Amigo Zeus Bis Mastibe x Feimi z Kraje sokolů)

Velmi nadějný 2

třída dorostu psi

Charon z Kraje sokolů    *14.5.2008

(Amigo Zeus Bis Mastibe x Feimi z Kraje sokolů)

Nadějný 3

třída mladých psi

Aragon vom Eisinger Land    *29.12.2007

(Arak z Kraje sokolů x Luana vom Haus vom Steraldted)

Výborný 1, CAJC

třída mladých psi

Rodo de Valdejera    *23.8.2007

(Nistos de Valdejera x Vita de Valdejera)

Výborný 2

třída mladých psi

Anry Calverota    *29.6.2007

(Unique du Domaine du Runneval x Ginny Mastibe)

Výborný 3

mezitřída psi

Luis Tornádo Erben    *13.12.2006

(Basil Mastifland x Florita Maja Tornádo Erben)

Výborný, CAC, Res. CACIB

třída otevřená psi

Freon z Kraje sokolů    *31.1.2006

(Sultan x Aylen z Kraje sokolů)

Výborný 1, CAC, CACIB

třída dorostu feny

Amie Con Fundo    *25.2.2008

(Basil Mastifland x Historia Tornádo Erben)

Velmi nadějná 1

třída mladých feny

Jenny Mastibe  *20.12.2007

(Basil Mastifland x Goya Mastibe)

Výborná 1, CAJC

mezitřída feny

Abbigail z Polabských blat    *5.12.2006

(Sultan x Daren z Kraje sokolů)

Výborná 1,CAC

mezitřída feny

Luna Tornádo Erben    *13.12.2006

(Basil Mastifland x Florita Maja Tornádo Erben)

Velmi dobrá 2

třída otevřená feny

Holly Mastibe    *3.7.2006

(Druso de la Aljabara x Connie Mastibe)

Výborná 1, CAC, Res.CACIB

třída otevřená feny

Gia z Kraje sokolů    *10.6.2006

(Sultan x Clea z Kraje sokolů)

Výborná 2. Res.CAC

třída otevřená feny

Hera Tornádo Erben    *11.8.2005

(Druso de la Aljabara x Cassandra Tornádo Erben)

Výborná 3

třída šampionů feny

Feya Mastibe    *8.5.2003

(Basil Mastifland x Connie Mastibe)

Výborná 1, CAC, CACIB, BOB

třída mladých psi

soutěž o CACIBa psi

třída otevřená feny

soutěž o BOBa

 

 

 


31.08.2008 MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA MLADÁ BOLESLAV

Rozhodčí: Josef Němec

PSI

třída dorostu: Argento Con Fundo - Velmi nadějný 1

třída mladých: Anry Calverota - Výborný 1, CAJC, BOB.Ve finále se stal 5.Nejkrásnější pes sk.2 FCI

                     Chebaart Zaark Mastibe - Výborný 2

                     Rodo de Valdejera - Výborný 3

třída otevřená: Freon z Kraje sokolů - Výborný 1, CAC, Res.CACIB

třída šampionů: Jorgito Tornádo Erben - Výborný 1, CAC, CACIB

FENY

třída dorostu: Angelote Con Fundo - Velmi nadějná 1

                    Jenny Mastibe - Velmi nadějná 2

                    Amie Con Fundo - Velmi nadějná 3

třída mladých: Chica Zaark Mastibe - Výborná 1, CAJC

                      Chanel Zaark Mastibe - Výborná 2

mezitřída: Abbigail z Polabských blat - Výborná 1,CAC,Res.CACIB

                Allivia z Polabských blat - Výborná 2,Res.CAC

třída otevřená: Gia z Kraje sokolů - Výborná 1, CAC, CACIB

                      Hera Tornádo Erben - Výborná 2, Res.CAC

Argento Con Fundo Třída mladých psi-Anry,Chebaart Chebaart Zaark Mastibe Rodo de Valdejera Freon z Kraje sokolů Jorgito Tornádo Erben sotěž o CACIBa-psi Třída dorostu feny Angelote Con Fundo Jenny Mastibe Amie Con Fundo Třída mladých fen-Chanel,Chica Chica Zaark Mastibe Chanel Zaark Mastibe mezitřída feny-Abbigail z Polabských blat,Allivia z Polabských blat Abbigail z Polabských blat Třída otevřená feny-Gia,Hera Gia z Kraje sokolů Hera Tornádo Erben soutěž o CACIBa-feny Soutěž o vítěze plemen-BOB soutěž o vítěze plemene-BOB-Gia,Jorgito,Anry


3.7.2008 SVĚTOVÁ VÝSTAVA ŠTOKHOLM (Švédsko)

Rozhodčí: Luis Pinto Teixeira - Portugalsko

PSI

třída mladých: Tres de Bao La Madera - Velmi dobrý

                       Rambo z Dolina Czarnej Wody - Neposouzen

mezitřída: Neron de Filandon - Výborný 1

třída otevřená: Jorgito Tornádo Erben - Výborný 1, Res.CACIB

třída šampionů: Antol Vlčí dráp - Výborný 1, CACIB, SVĚTOVÝ VÍTĚZ 2008

FENY

třída mladých: Lyurua Dyuring Allegro Dream v motl - Výborná 1, SVĚTOVÝ VÍTĚZ MLADÝCH,NEJLEPŠÍ MLADÝ

                      Esperanza Fre-Su - Výborná 2

                      Charisma Zaark Mastibe - Výborná 3

mezitřída: Lady Carla Tornádo Erben - Výborná 1

třída otevřená: Hessi Mastibe - Výborná 1, CACIB, SVĚTOVÝ VÍTĚZ 2008, BOB

                      Motley House Tsunami Victoria - Výborná 2

                      Roda de los Zumbos - Výborná 3

třída šampionů: Motley House Luxury Spring Day - Výborná 1

                       Motley House Star Story - Výborná 2

Neron de Filandon Antol Vlčí dráp a Jorgito Tornádo Erben

 

Charisma byla ve třídě mladých fen nejmladší .....

třída mladých fen,Charisma vlevo třída mladých fen,Charisma vlevo Lyurua Dyuring Allegro Dream v motl

Za fotografie děkuji Renate Kaupmees .

Více fotografií ze Světové výstavy naleznete ZDE .


29.6.2008 MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA BRNO

Rozhodčí: Karel Hořák

PSI

třída mladých: Rodo de Valdejera - Výborný 1,CAJC

třída otevřená: Amigo Zeus Bis Mastibe - Výborný 1, CAC, CACIB

                      Floyd z Kraje sokolů - Výborný 2, Res.CAC, Res.CACIB

FENY

mezitřída: Lois Tornádo Erben - Výborná 1, CAC, Res.CACIB

               Alivia z Polabských blat - Výborná 2, Res.CAC

třída otevřená: Amiga Zorca Bis Mastibe - Výborná 1, CAC

                      Heidy Tornádo Erben - Výborná 2, Res.CAC

třída šampionů: Amiga Zazi Bis Mastibe - Výborná 1, CAC, CACIB, BOB

                        Florita Maja Tornádo Erben - Výborná 2, Res.CAC

Rodo de Valdejera Rodo de Valdejera Amigo Zeus Bis Mastibe Amigo Zeus Bis Mastibe Floyd z Kraje sokolu Mezitřída feny Lois Tornádo Erben Alivia z Polabských blat Třída otevřená feny Amiga Zorca Bis Mastibe Heidy Tornádo Erben Třída šampionů feny Florita Maja Tornádo Erben Amiga Zazi Bis Mastibe Amiga Zazi Bis Mastibe Amiga Zazi Bis Mastibe Zazi s Terezkou


31.5.2008 SPECIÁLNÍ VÝSTAVA MOLOSS PLEMEN HRADEC KRÁLOVÉ

Rozhodčí: Olga Dolejšová

PSI

třída dorostu: Iago Mastibe - Velmi nadějný 1

třída vítězů: Ramonet - Výborný 1, CAC,Nejkrásnější pes,Vítěz speciální výstavy,BOB

FENY

mezitřída: Lois Tornádo Erben - Výborná 1, CAC

třída vítězů: Amiga Zazi Bis Mastibe - Výborná 1, CAC, Nejkrásnější fena,Vítěz speciální výstavy

Iago Ramonet Lois Zazi


10.2.2008 MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA BRNO

Rozhodčí: Tibor Havelka - SK

PSI

třída štěňat: Iago Mastibe - Velmi nadějný 1

třída mladých: Luis Tornádo Erben - Výborný 1,CAJC

mezitřída: Gabon z Kraje sokolů - Výborný 1,CAC,CACIB

třída otevřená: Floyd z Kraje sokolů - Velmi dobrý 1

FENY

třída dorostu: Chanel Zaark Mastibe - Velmi nadějná 2

                     Chica Zaark Mastibe - Velmi nadějná 1

třída mladých: Enchilada Fre-Su - Výborná 1,CAJC

                      Linda Tornádo Erben - Výborná 2

mezitřída: Gia z Kraje sokolů - Velmi dobrá 2

                Holly Mastibe - Výborná 1,CAC,CACIB,BOB

třída otevřená: Agra spod Okrúhlej vinice - Velmi dobrá 3

                      Azura Black Hanar - Velmi dobrá 2

                            Heidy Tornádo Erben - Výborná 1,CAC,Res.CACIB

Za některé fotografie(ty hezčí) děkuji Gabče Dirbákové .

Iago Luis Gabon Chanel Chanel a Chica Chica Enchilada Linda Gia Holly Holly Agra a Azura Azura Heidy mezitřída feny-Holly a Gia soutěž o BOBa (o vítěze plemene)-Holly a Luis soutěž o BOBa (o vítěze plemene)-Gabon-CACIB,Enchilada-CAJC,Holly-CACIB,BOB


27.1.2008 MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA TRENČÍN

Rozhodčí: Vladimír Piskay - SK

PSI

třída štěňat: Iago Mastibe - Velmi nadějný 1

třída mladých: Lucius Tornádo Erben - Výborný 1,CAJC

mezitřída: Ramonet - Výborný 1,CAC,CACIB

FENY

třída mladých: Lois Tornádo Erben - Výborná 1,CAJC

mezitřída: Anessi z Netluckých pastvin - Výborná 1,CAC,Res.CACIB

třída otevřená: Historia Tornádo Erben - Výborná 1,CAC

třída šampionů: Amiga Zazi Bis Mastibe - Výborná 1,CAC,CACIB,BOB. Ve finále se umístila mezi pěti nejkrásnějšími psy sk.II FCI

 

 

 

Výstavy v r.2007

Výstavy v r.2006

Výstavy v r.2005