STANDARD

O NÁS

NOVINKY

NAŠI PSI

NAŠE FENY

ODCHOVY

ŠTĚŇATA

ŠAMPIONI

IN MEMORIAM

VÝSTAVY

KONTAKTY

VÝSTAVY v r.2007

12.05. 2007 KLUBOVÁ VÝSTAVA KMDPP HLUČÍN

Rozhodčí: Vladimír Piskay - SK

PSI

třída mladých: Neron de Laciana - Výborný 1,CAJC,Klubový vítěz mladých,Nejlepší mladý pes

                            Hagrid Mastibe - Výborný 2

                      Jorgito Tornádo Erben - Výborný 3

                       Allan Dog present - Odstoupil

třída šampionů: Domenico Beark Černý levhart - Výborný 1, CAC, Klubový vítěz,BOB

FENY

třída štěňat: Lois Tornádo Erben - Velmi nadějná 1

třída mladých: Hessi Mastibe - Výborná 1, CAJC , Klubový vítěz mladých

                            Azura Black Hanar - Výborná 2

mezitřída: Heidy Tornádo Erben - Výborná 1, CAC, Klubová vítězka

třída seniorů: Adorno Ha-La-Mü - Výborná 1, 3.Nejlepší veterán

Neron de Laciana Neron de Laciana,Jorgito Tornado Erben Neron de Laciana Hagrid Mastibe Hagrid Mastibe Allan Dog present Třída mladých psi Domenico Beark Cerny levhart Domenico Beark Cerny levhart Domenico Beark Cerny levhart,Neron de Laciana Neron de Laciana,Hessi Mastibe,Domenico Beark Cerny levhart Neron de Laciana,Hessi Mastibe Lois Tornado Erben Hessi Mastibe Hessi Mastibe Azura Black Hanar Heidy Tornado Erben Heidy Tornado Erben Adorno Ha-La-Mü Adorno Ha-La-Mü

Za fotografie děkuji Simoně Langrové.


05.05. 2007 KLUBOVÁ VÝSTAVA MOLOS CLUBU MLADÁ BOLESLAV

Rozhodčí: Miroslav Václavík

PSI

třída štěňat: Luis Tornádo Erben - Velmi nadějný 1,Prima Baby

třída mladých: Jorgito Tornádo Erben - Velmi dobrý 1

                            Freon z Kraje sokolů - Velmi dobrý 2

                      Arand Duero Temudžin - Velmi dobrý 3

                       Ramonet - Velmi dobrý 4

třída šampionů: Domenico Beark Černý levhart - Výborný 1, CAC, Klubový vítěz

                        Sultan - Výborný 2,Res.CAC

třída seniorů: Baskervil Mastibe - Výborný 1,Nejlepší senior

FENY

třída štěňat: Lois Tornádo Erben - Velmi nadějná 1,Prima Baby

                  Abbigail z Polabských blat - Velmi nadějná 2

                  Linda Tornádo Erben - Velmi nadějná 3

                  Luna Tornádo Erben - Velmi nadějná 4

                  Allivia z Polabských blat - Velmi nadějná 5

třída dorostu: Coco Herbu Wielka Lapa - Velmi nadějná 1,Prima Puppy

třída mladých: Hessi Mastibe - Výborná 1, CAJC , Klubový vítěz mladých, BIS JUNIOR

                            Azura Black Hanar - Velmi dobrá 2

                            Gia Tornádo Erben - Velmi dobrá 3

mezitřída: Hera Tornádo Erben - Výborná 1, CAC

                    Historia Tornádo Erben - Výborná 2

                    Zodynne Slnko Zemplína - Výborná 3

třída otevřená: Gulietta Mastibe - Dobrá

třída šampionů: Feya Mastibe - Výborná 1, CAC, Klubová vítězka, BOB

třída seniorů: Aylen z Kraje sokolů - Výborná 1, Nejlepší senior

Luis Tornádo Erben Jorgito Tornádo Erben a Ramonetm Freon z Kraje sokolů Arand Duero Temudzin Ramonet Domenico Beark Černý levhart Sultan Třída šampionů psi Baskervil Mastibe Linda Tornádo Erben Třída baby fen Coco Herbu Wielka Lapa Hessi Mastibe Azura Black Hanar Gia z Kraje sokolů Hera Tornádo Erben Historia Tornádo Erben Zodynne Slnko Zemplína Gulietta Mastibe Feya Mastibe Aylen z Kraje sokolů


22.04. 2007 MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PRAHA

Rozhodčí: Vladimír Adlt

PSI

třída mladých: Ramonet - Výborný 1,CAJC

                            Gabon z Kraje sokolů - Dobrý

                       Aaron Dog present - Neposouzen

mezitřída: Amigo Zeus Bis Mastibe - Velmi dobrý 1

FENY

třída mladých: Gia z Kraje sokolů - Výborná 1,CAJC

                            Holly Mastibe - Výborná 2

                            Anessi z Netluckých pastvin - Velmi dobrá 3

                            Airin Dog present - Velmi dobrá 4

mezitřída: Hera Tornádo Erben - Výborná 1,CAC, Res.CACIB

                    Hetty Tornádo Erben - Velmi dobrá 2

třída otevřená: Amiga Zula Bis Mastibe - Výborná 1,CAC,CACIB,BOB

                      Graci Mastibe - Výborná 2,Res.CAC

třída šampionů: Elita z Kraje sokolů - Výborná 1

Ramonet Gabon z Kraje sokolů Aaron Dog present Amigo Zeus Bis Mastibe soutěž o BOBa - Gia z Kraje sokolů a Amiga Zula Bis Mastibe Holly Mastibe Anessi z Netluckých pastvin Airin Dog present třída mladých fen třída mladých fen mezitřída fen-Hera Tornádo Erben a Hetty Tornádo Erben Graci Mastibe Amiga Zula Bis Mastibe Elita z Kraje sokolů soutěž o CACIBa - Hera Tornádo Erben a Amiga Zula Bis Mastibe


22.04. 2007 MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA ČESKÉ BUDĚJOVICE

Rozhodčí: Štefan Štefík - SK

PSI

třída mladých: Gabon z Kraje sokolů - Výborný 1,CAJC

                            Freon z Kraje sokolů - Výborný 2

                            Jorgito Tornádo Erben - Výborný 3

                            Arand Duero Temudžin - Výborný 4

třída šampionů: Denis Tornádo Erben - Výborný 1,CAC,CACIB

                        Domenico Beark Černý levhart - Výborný 2,Res.CAC,Res.CACIB

FENY

třída mladých: Hessi Mastibe - Výborná 1,CAJC

                            Gia z Kraje sokolů - Velmi dobrá 2

mezitřída: Adikia spod Okrúhlej vinice - Výborná 1,CAC

třída otevřená: Graci Mastibe - Výborná 1,CAC,Res.CACIB

třída šampionů: Amiga Zazi Bis Mastibe - Výborná 1,CAC,CACIB,BOB

Gabon z Kraje sokolů Třída mladých psi-vpředu Jorgito Tornádo Erben Denis Tornádo Erben Třída šampionů psi-Domenico Beark Černý levhrat (vpravo),Denis Tornádo Erben Hessi Mastibe Gia z Kraje sokolů Adikia spod Okrúhlej vinice Graci Mastibe Amiga Zazi Bis Mastibe

Za fotografie Hessi a Zazi děkuji Lence Erbenové.


17.03. 2007 MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA KATOWICE (Polsko)

Rozhodčí: Boris Špoljarić

PSI

třída mladých: Gabon z Kraje sokolů - Výborný 1,Vítěz třídy,Nejlepší mladý

                     (Sultan x Clea z Kraje sokolu)

mezitřída: Cypress Hill Ludareva - Výborný 1,CWC,Nejlepší pes,CACIB,BOB

               (Enamorado Ernesto Mastibe x Franchesca Mastibe)

třída otevřená: Sanson del Dharmapuri - Výborný 1,CWC,Res.CACIB

                     (Rubi de Montes del Pardo x Fani de Fuente Mimbre)

FENY

třída dorostuHessi Mastibe - Velmi nadějná 1,Nejlepší štěně

                   (Druso de la Aljabara x Connie Mastibe)

mezitřída: Amiga Zazi Bis Mastibe - Výborná 1,CWC,Res.CACIB

              (Enamorado Ernesto Mastibe x Feya Mastibe)

třída otevřená: Amiga Zula Bis Mastibe - Výborná 2

                     (Enamorado Ernesto Mastibe x Feya Mastibe)

                           Graci Mastibe - Výborná 3

                     (Enamorado Ernesto Mastibe x Connie Mastibe)

                           Rica Fre Su - Výborná 1,CWC,Nejlepší fena,CACIB

                     (Enamorado Ernesto Mastibe x Astra Dobra Rasa)

Gabon Cypress Cypress Sanson Zula Zula a Graci Rica Rica Soutěž o BOBa (vítěze plemene)-Gabon,Cypress,Rica


11.02. 2007 MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA BRNO

Rozhodčí: Leoš Jančík

PSI

třída dorostuGabon z Kraje sokolů - Velmi nadějný 1

třída mladých: Ramonet - Výborný 1,CAJC, BOB

                      Arand Duero Temundžin - Výborný 2

mezitřída: Amigo Zeus Bis Mastibe - Výborný1

třída otevřená: Donatello Beark Černý Levhart - Výborný 1

FENY

třída dorostuGia z Kraje sokolů - Velmi nadějná 1

                     Holly Mastibe - Velmi nadějná 2

třída mladých: Azura Black Hanar - Výborná 1,CAJC

                      Feimi z Kraje sokolů - Velmi dobrá 2

mezitřída: Amiga Zazi Bis Mastibe - Výborná 1,CAC,CACIB

                Heidy Tornádo Erben - Výborná 2,res.CAC

třída otevřená: Graci Mastibe - Výborná 1,CAC,Res.CACIB

Gabon Ramonet Arand Duero Temudžin Amigo Zeus Bis Mastibe třída dorostu fen-Holly a Gia

Gia z Kraje sokolů Holly Mastibe třída mladých fen-Azura a Feimi Feimi z Kraje sokolů

Azura Black Hanar Feimi z Kraje sokolů a Gia z Kraje sokolů mezitřída feny-Zazi a Heidy Amiga Zazi Bis Mastibe

Heidy Tornádo Erben Graci Mastibe Holly Mastibe 7 měsíců,Neron de Laciana 7 měsíců (Neron se byl na výstavě podívat) Amiga Zazi Bis Mastibe,Holly Mastibe,Neron de Laciana a Amigo Zeus Bis Mastibe


13.01. 2007 NÁRODNÍ VÝSTAVA OLOMOUC

Rozhodčí: Otakar Vondrouš

PSI

třída dorostuAllan Dog Present - Nadějný 1

                     Hagrid Mastibe - Nadějný 2

třída mladých: Ramonet - Výborný 1,CAJC

třída otevřená: Donatello Beark Černý Levhart - Výborný 1, CAC, Národní vítěz

FENY

třída dorostuHessi Mastibe - Velmi nadějná 1

                     Holly Mastibe - Velmi nadějná 2

třída mladých: Azura Black Hanar -Výborná 1,CAJC

mezitřída: Amiga Zazi Bis Mastibe - Výborná 1,CAC, Národní vítěz, BOB, 4.BIG

                Heidy Tornádo Erben - Výborná 2,res.CAC

                Historia Tornádo Erben - Výborná 3

třída vítězů: Elita z Kraje sokolů - Výborná 1,CAC

 

 

Výstavy v r.2006

Výstavy v r.2005