STANDARD

O NÁS

NOVINKY

NAŠI PSI

NAŠE FENY

ODCHOVY

ŠTĚŇATA

ŠAMPIONI

IN MEMORIAM

VÝSTAVY

KONTAKTY

Ich.RAYA OSCURA Mastibe

5.5.2011

DKK 0/0 , DLK 0/0, OCD Neg.

INTERŠAMPION
GRAND ŠAMPION ČECH
GRAND ŠAMPION SLOVENSKA
ŠAMPION ČMKU
ŠAMPION MAĎARSKA
ŠAMPION ČECH
ŠAMPION SLOVENSKA
JUNIORŠAMPION ČECH
KLUBOVÝ VÍTĚZ MLADÝCH KMDPP
KLUBOVÝ VÍTĚZ MLADÝCH MOLOSS CLUBU CZ
VÍTĚZ SLOVENSKA 2014
VÍTĚZ PRAHY 2012
3x NÁRODNÍ VÍTĚZ
VÍTĚZ SPECIÁLNÍ VÝSTAVY

NEJKRÁSNĚJŠÍ FENA VÝSTAVY VE ŠPANĚLSKU - MONOGRAFICA XXXIV (přihlášeno 111 ŠM)

3. BIS DOROST FENA, 4x CAJC, 2x BOJ (Nejlepší mladý), 2x CAC HU, CAC A, 9x CAC CZ, 5x CAC ČMKU, 8x CAC SK, CWC PL, 12x CACIB, BOS, 16x BOB (Vítěz plemene), 4.BIS JUNIOR FENA, BIG 5., BOS

Z vrhu "R" jsme neodolali žíhané fence Raye a zůstala doma. Má velkou, širokou hlavu, sytý pigmen a tmavé oči. Vyniká silnou kostrou, pěkným úhlením i postavením končetin a výborným pohybem. Je to velice aktivní a veselá fenka, která je pro každou lumpačinu :-).

Raya odchovala dva vrhy štěňátek, a to VRH V a VRH X.

krátce po porodu, Raya vlevo

7 dní

13 dní

28 dní

29 dní

6 týdnů s mamkou Jenny

6 týdnů s bratrem Rubím

6 týdnů

6 týdnů

7 týdnů s kamarádem

7 týdnů s kamarádem

4 měsíce, první výstava

5 měsíců, Raye chutnají hrušky

6 měsíců, 3.BIS dorost fena

6 měsíců

9 měsíců

12 měsíců - vítěz plemene

12 měsíců

 16 měsíců

16 měsíců

téměř 19 měsíců

26 měsíců

Vítěz plemene - BOB

Nejkrásnější fena výstavy - BOS, BIS - neapolský mastin

 
Raya se Zocem březí 2,5 roku se svým
prvním vrhem
MONOGRAFICA XXXIV, Španělsko - Nejkrásnější fena
(přihlášeno 111 ŠM)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

rodokmen

ICH. ANULER ALANO

HD A/C, ED 0/0

CH. ELTON Z KRAJE SOKOLU

HD A

ICH. ENAMORADO ERNESTO MASTIBE

HD A

CH. ULISES DE ABLANERA

ICH. ARCHIE MASTIBE
HD A 

CH. AYLEN Z KRAJE SOKOLU

HD C

CH. IVOIRE DU OURSON DU GABIZOS
HD A

ICH. DIANA FI-IT

ANAIS RIO RITA

CH. DORSDORF VICONTE DE CHICO

CH. SURCO DE VAJDEJERA

CH. NAOMI S TVERSKOVO PODVORJA 

RINT VALERI BEATRICE

CH. MARCO 

MOTLEY HOUSE ZLATA GOLD SHOW

ICH. JENNY  MASTIBE

HD A

ICH. BASIL MASTIFLAND

HD A

ICH. DAVIDOFF VON HAUS VOM STERALDTED

HD A

TERRY

ANKA DEL HALCONERO

IDA FI-IT

ADORE BAGHIRA

CH. HATA FI-IT

GOYA  MASTIBE

HD D

ICH. ENAMORADO ERNESTO MASTIBE

HD A 

CH. ULISES DE ABLANERA 

ICH. ARCHIE  MASTIBE
HD A 

ICH. CONNIE  MASTIBE

HD C

 

ICH.ARAK Z KRAJE SOKOLU
HD A

ELBA VILA DALIA
HD B/D

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

výstavy

DATUM

VÝSTAVA

ROZHODČÍ

TŘÍDA

VÝSLEDEK

10.9.2011

SPECIÁLNÍ - NEZAMYSLICE

JOZEF MRAVÍK, SK

ŠTĚŇAT

VELMI NADĚJNÁ 2

17.9.2011

EVROPSKÁ MOLOSSŮ - GALANTA, SK

PEINADO ASENZI, E

ŠTĚŇAT

VELMI NADĚJNÁ 1

18.9.2011

NÁRODNÍ - BRNO

MARIA KAVČIČ, SLO

ŠTĚŇAT

VELMI NADĚJNÁ 1

9.10.2011

MEZINÁRODNÍ - ČESKÉ BUDĚJOVICE

LEOŠ JANČÍK

ŠTĚŇAT

VELMI NADĚJNÁ 1

22.10.2011

MEZINÁRODNÍ - POZNAŇ, PL

EWA BUKLAD, PL

ŠTĚŇAT

VELMI NADĚJNÁ 1

23.10.2011

MEZINÁRODNÍ - POZNAŇ, PL

OTAKAR VONDROUŠ

ŠTĚŇAT

VELMI NADĚJNÁ 1

6.11.2011

MEZINÁRODNÍ - PRAHA

JAROSLAV MATYÁŠ, SK

DOROSTU

VELMI NADĚJNÁ 1

19.11.2011

MEZINÁRODNÍ - NITRA, SK

NEMANJA JOVANOVIČ, SRB

DOROSTU

VELMI NADĚJNÁ

20.11.2011

MEZINÁRODNÍ - NITRA, SK

ŠTEFAN ŠTEFÍK, SK

DOROSTU

VELMI NADĚJNÁ, 3.BIS DOROST FENA

8.1.2012

NÁRODNÍ - BRNO

ŠTEFAN ŠTEFÍK, SK

DOROSTU

VELMI NADĚJNÁ 1

1.4.2012

MEZINÁRODNÍ - ČESKÉ BUDĚJOVICE

MIROSLAV VÁCLAVÍK

MLADÝCH

VÝBORNÁ 1, CAJC, BOJ

15.4.2012

NÁRODNÍ - OSTRAVA

ŠTEFAN ŠTEFÍK, SK

MLADÝCH

VÝBORNÁ 1, CAJC

6.5.2012

MEZINÁRODNÍ - PRAHA

LYUDMILA TCHISTIAKOVA, RUS

MLADÝCH

VÝBORNÁ 2

12.5.2012

KLUBOVÁ KMDPP - HLUČÍN

TIBOR HAVELKA, SK

MLADÝCH

VÝBORNÁ 1, CAJC, KLUBOVÝ VÍTĚZ MLADÝCH, BOB                             4. BIS MLADÁ FENA         JUNIORŠAMPION ČECH

19.5.2012

SVĚTOVÁ KLUBOVÁ - ANIF, A

LEMO NIKSA, HR

MLADÝCH

VÝBORNÁ 2

20.5.2012

SVĚTOVÁ - SALZBURG, A

RAFAEL MALO ALCRUDO, E

MLADÝCH

VD 2 ( Z 5-TI FEN )

25.8.2012

MEZINÁRODNÍ - DEBRECEN, HU

SIKLÓSI BÉLA, HU

MEZITŘÍDA

VÝBORNÁ 1, CAC, CACIB, BOB

26.8.2012

MEZINÁRODNÍ - DEBRECEN, HU

PAPP LÁSZLÓ, HU

MEZITŘÍDA

VÝBORNÁ 1, CAC, CACIB, BOB       ŠAMPION MAĎARSKA

30.9.2012

MEZINÁRODNÍ - TULLN, A

NEMANJA JOVANOVIČ, SRB

MEZITŘÍDA

VÝBORNÁ 1, CAC, CACIB, BOB

3.11.2012

MEZINÁRODNÍ - PRAHA

GABRIELA RIDARČÍKOVÁ, SK

MEZITŘÍDA

VÝBORNÁ 1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOB, VÍTĚZ PRAHY

4.11.2012

MEZINÁRODNÍ - PRAHA

DUŠAN PAUNOVIĆ, SRB

MEZITŘÍDA

VÝBORNÁ 1, CAC, RES.CACIB

1.12.2012

MEZINÁRODNÍ "DUO CACIB" - NITRA, SK

MILAN BÍROŠ, SK

ŠAMPIONŮ

VÝBORNÁ 1, CAC, CACIB, BOB

2.12.2012

MEZINÁRODNÍ "DUO CACIB" - NITRA, SK

MAGDALENA KOZLOWSKA, PL

ŠAMPIONŮ

VÝBORNÁ 1, CAC, CACIB, BOB

6.1.2013

HANÁCKÁ NÁRODNÍ - BRNO

ŠTEFAN ŠTEFÍK, SK

MEZITŘÍDA

VÝBORNÁ 1, CAC, NÁRODNÍ VÍTĚZ, CAC ČMKU, BOB, BIG 5.

3.2.2013

MEZINÁRODNÍ "DUO CACIB"- BRNO

THEVENON BENOIT, FR

MEZITŘÍDA

VÝBORNÁ 1, CAC        ŠAMPION ČECH

4.5.2013

KLUBOVÁ MOLOSS CLUB CZ - ZBRASLAV U BRNA

THEVENON BENOIT, FR

MEZITŘÍDA

VÝBORNÁ 1, CAC

10.8.2013

SPECIÁLNÍ A KLUBOVÁ VÝSTAVA, NĚMČICE U KOLÍNA

MIROSLAV VÁCLAVÍK

ŠAMPIONŮ

VÝBORNÁ 1, CAC, VÍTĚZ SPECIÁLNÍ VÝSTAVY, BOB, BOS

25.8.2013

NÁRODNÍ - MLADÁ BOLESLAV

VLADIMÍR ADLT

VÍTĚZŮ

VÝBORNÁ 1, CAC, NÁRODNÍ VÍTĚZ, CAC ČMKU, BOB

7.9.2013

KLUBOVÁ MOLOSS CLUBU SK - KAMENNÝ MLYN, SK

GEORGE SCHOGOL, GRUZIE

OTEVŘENÁ

VÝBORNÁ 1, CAC

1.3.2014

MEZINÁRODNÍ  - ZIELONA GÓRA, PL

WALDEMAR MROWIEC, PL

ŠAMPIONŮ

VÝBORNÁ 1, CWC, CACIB, NEJLEPŠÍ FENA                      INTERŠAMPION

29.3.2014

MEZINÁRODNÍ "NITRADOG" - NITRA, SK

DUŠAN KURIŠ, SK

ŠAMPIONŮ

 VÝBORNÁ 1, CAC, CACIB, BOB                                                    ŠAMPION SLOVENSKA

30.3.2014

MEZINÁRODNÍ "NITRADOG" - NITRA, SK

ANATOLI ZHUK, BL

ŠAMPIONŮ

VÝBORNÁ 1, CAC, CACIB, BOB

30.5.2014 NÁRODNÍ - SENEC, SK TERÉZIA GARGUŠOVÁ, SK ŠAMPIONŮ VÝBORNÁ 1, CAC, VÍTĚZ SLOVENSKA 2014, BOB
22.6.2014 MEZINÁRODNÍ "INTERCANIS" - BRNO TIBOR HAVELKA, SK ŠAMPIONŮ VÝBORNÁ 1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB
GRAND ŠAMPION ČECH, ŠAMPION ČMKU
16.8.2014 MEZINÁRODNÍ "DUODANUBE" - BRATISLAVA, SK MIJO FURY, CRO ŠAMPIONŮ VÝBORNÁ 1, CAC, CACIB, BOS
GRAND ŠAMPION SLOVENSKA
17.8.2014 MEZINÁRODNÍ "DUODANUBE" - BRATISLAVA, SK ANATOLI ZHUK, BL ŠAMPIONŮ VÝBORNÁ 1, CAC,  CACIB, BOB
6.9.2014 MONOGRAFICA NACIONAL XXXIV - VILLAFRANCA DEL BIERZO, ES TOMAS FAMILIAR MORAN, ES ŠAMPIONŮ VÝBORNÁ 1, NEJKRÁSNĚJŠÍ FENA VÝSTAVY
 (111 PŘIHLÁŠENÝCH ŠM)
25.10.2014 EVROPSKÁ - BRNO MILIVOJE UROŠEVIĆ, SRB ŠAMPIONŮ VÝBORNÁ 2, RES.CAC
26.10.2014 NÁRODNÍ - BRNO TIBOR HAVELKA, SK ŠAMPIONŮ VÝBORNÁ 1, CAC, NÁRODNÍ VÍTĚZ, BOB