STANDARD

O NÁS

NOVINKY

NAŠI PSI

NAŠE FENY

ODCHOVY

ŠTĚŇATA

ŠAMPIONI

IN MEMORIAM

VÝSTAVY

KONTAKTY

Ich.QWENDY Mastibe

28.6.2010

DKK  0/0, DLK 0/0

SVĚTOVÝ VÍTĚZ MLADÝCH 2011
INTERŠAMPION
GRANDŠAMPION SLOVENSKA
GRANDŠAMPION ČECH
ŠAMPION ČMKU
ŠAMPION MAĎARSKA
ŠAMPION SLOVENSKA
ŠAMPION ČECH
ŠAMPION POLSKA
JUNIOR ŠAMPION ČECH
JUNIOR ŠAMPION SLOVENSKA
SLOVENSKÝ DERBY VÍTĚZ 2011
MAĎARSKÝ DERBY VÍTĚZ 2011
VICTORY JUNIOR WINNER 2012
BEST OF QUEEN
VÍTĚZ POLSKA 2011
KLUBOVÝ VÍTĚZ MOLOSS CLUBUSK
BUNDESSIEGER 2011
VÍTĚZ SPECIÁLNÍ VÝSTAVY MLADÝCH
2x NÁRODNÍ VÍTĚZ

3. BIS DOROST FENA, NEJLEPŠÍ MLADÝ, 5x CAJC CZ, 4x CAJC SK, BOB JUNIOR, 3x BOJ, 2x CAC HU, 7x CAC SK, 7x CAC CZ, 4x CAC  ČMKU, 2x CAC DE, 3x CAC A, 3x CWC, 12x CACIB, 15x BOB, 4.BIG, 2.BIG

Qwendy alias Wendulka je zdravá fenka s neobvyklým zbarvením, úžasnou, milou a mazlivou povahou. Má hezkou hlavu a i přesto, že má hodně volné kůže a výrazné vrásky tak má hezké, menší oči bez volných víček. Také má silnou kostru, rovný hřbet, krásné úhlení končetin a velmi pěkný pohyb.

Odchovali jsme od ní vrh T , vrh W a další vrh plánujeme v roce 2015.

4 dny

22 dní

5 týdnů

6 týdnů

8 týdnů

9 týdnů

téměř 3 měsíce s Jenny

Wendy se sestrou Quinnie 3 měsíce

2,5 měsíce

3 měsíce

3 měsíce

3,5 měsíce v Zoo

Wendulka byla navštívit Zoo ve Dvoře Králové nad Labem

3,5 měsíce

3,5 měsíce s Terezkou

5 měsíců

5 měsíců              

9 měsíců

9,5 měsíce s kamarádem

9,5 měsíce

Světová vítězka mladých

14 měsíců

15 měsíců

15 měsíců

20 měsíců

21 měsíců

21 měsíců

2,5 roku  2,5 roku  téměř 3 roky 3,5 roku  3,5 roku  5 roků 
5 roků s vrhem Y 5 roků s dcerou Yuppii 5 roků      

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

rodokmen

CH. GASTONE DEL DHARMAPURI

HD A                                                                             KLUBOVÝ ŠAMPION 2008

ICH. PENTO DE LAS CANADAS

INTERŠAMPION, ŠAMPION ITÁLIE 

GIRON DE LAS CANADAS

DALILA DE LAS CANADAS

TUNDRA DEL DHARMAPURI

ŠAMPION ITÁLIE, ŠAMPION STŘEDOZEMÍ 2008 

ICH. RUBI DE MONTES DEL PARDO

INTERŠAMPION, ŠAMPION ŠPANĚLSKA, ŠAMPION STŘEDOZEMÍ, ŠAMPION ITÁLIE, ŠAMPION MONAKA ...

SOMBRA DE CAMPOLLANO

GOYA MASTIBE

KLUBOVÝ VÍTĚZ MLADÝCH, VÍTĚZ MLADÝCH SLOVENSKA, VÍTĚZ TŘÍDY

ICH. ENAMORADO ERNESTO MASTIBE

HD A

INTERŠAMPION, ŠAMPION ČECH

CH. ULISES DE ABLANERA

SVĚTOVÝ VÍTĚZ 2001, ŠAMPION AEPME, ŠAMPION ŠPANĚLSKA

ICH. ARCHIE MASTIBE

HD A

SVĚTOVÝ VÍTĚZ 2002, EVROPSKÝ VÍTĚZ 2000, INTERŠAMPION, ŠAMPION ČECH, ŠAMPION RAKOUSKA, ŠAMPION POLSKA, ŠAMPION SLOVENSKA

ICH. CONNIE  MASTIBE

HD C

SVĚTOVÝ VÍTĚZ ML.2002, EVROPSKÝ VÍTĚZ 2003, INTERŠAMPION, ŠAMPION ČECH, ŠAMPION, RAKOUSKA, ŠAMPION POLSKA, ŠAMPION SLOVENSKA ...

ICH. ARAK Z KRAJE SOKOLU

HD A

SVĚTOVÝ VÍTĚZ ML.2000, EVROPSKÝ VÍTĚZ ML.2000, INTERŠAMPION, ŠAMPION ČECH, ŠAMPION RAKOUSKA

ELBA VILA DALIA

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

výstavy

DATUM

VÝSTAVA

ROZHODČÍ

TŘÍDA

VÝSLEDEK

8.1.2011

NÁRODNÍ - OLOMOUC

IUZA BERADZE, GEO

DOROSTU

VELMI NADĚJNÁ 1

23.1.2011

MEZINÁRODNÍ - TRENČÍN, SK

DUŠAN KURIŠ, SK

DOROSTU

VELMI NADĚJNÁ, 3. BIS DOROST FENA

5.2.2011

MEZINÁRODNÍ "DUO CACIB" - BRNO

TIBOR HAVELKA, SK

DOROSTU

VELMI NADĚJNÁ 1

6.2.2011

MEZINÁRODNÍ "DUO CACIB" - BRNO

JAROSLAV MATYÁŠ, SK

DOROSTU

VELMI NADĚJNÁ 1

19.2.2011

MEZINÁRODNÍ RZESZOW, PL

SCHILL ROBERTO, ROM

DOROSTU

VELMI NADĚJNÁ 1, NEJLEPŠÍ DOROST PLEMENE

20.2.2011

MEZINÁRODNÍ "EAST WINNER" - KOŠICE, SK

JUAN NAVEDA, E

DOROSTU

VELMI NADĚJNÁ

10.4.2011

NÁRODNÍ - OSTRAVA

ANDRAŠ POLGAR

MLADÝCH

VÝBORNÁ 1, CAJC

1.5.2011

NÁRODNÍ - BANSKÁ BYSTRICA, SK

MILAN BÍROŠ, SK

MLADÝCH

VÝBORNÁ 1, CAJC

21.5.2011

NÁRODNÍ - LITOMĚŘICE

VLADIMÍR ADLT

MLADÝCH

VÝBORNÁ 1, CAJC, BOJ, BOB

22.5.2011

MEZINÁRODNÍ - LITOMĚŘICE

MIROSLAV VÁCLAVÍK

MLADÝCH

VÝBORNÁ 1, CAJC                JUNIOR ŠAMPION ČECH

29.5.2011

KLUBOVÁ - PRAHA-RYCHETY

GERG ROTH, D

MLADÝCH

VÝBORNÁ 2

5.6.2011

MEZINÁRODNÍ "DERBY WINNER SHOW" - NITRA, SK

JOZEF MRAVÍK, SK

MLADÝCH

VÝBORNÁ 1, CAJC,      SLOVENSKÝ DERBY VÍTĚZ 2011

7.7.2011

SVĚTOVÁ - PAŘÍŽ, F

M. THEVENON Benoît, F

MLADÝCH

VÝBORNÁ 1, SVĚTOVÝ VÍTĚZ MLADÝCH 2011

8.7.2011

ŠAMPIONÁT FRANCIE - PAŘÍŽ, F

M.POCAS JOAO VASCO, P

MLADÝCH

VÝBORNÁ 1, NEJLEPŠÍ MLADÝ

21.8.2011

MEZINÁRODNÍ "DUODANUBE"- BRATISLAVA, SK

TIBOR HAVELKA, SK

MLADÝCH

VÝBORNÁ 1, CAJC, BOJ, BOB      JUNIOR ŠAMPION SLOVENSKA

3.9.2011

EVROPSKÁ - LEEUWARDEN, NL

KARL REISINGER, A

MLADÝCH

VÝBORNÁ 2

10.9.2011

SPECIÁLNÍ - NEZAMYSLICE

JOZEF MRAVÍK, SK

MLADÝCH

VÝBORNÁ 1, CAJC, VÍTĚZ SPECIÁLNÍ VÝSTAVY MLADÝCH

17.9.2011

EVROPSKÁ MOLOSSŮ - GALANTA, SK

PEINADO ASENZI, E

MLADÝCH

VÝBORNÁ 1, CAJC

18.9.2011

NÁRODNÍ - BRNO

MARIA KAVČIČ, SLO

MLADÝCH

VÝBORNÁ 1, CAJC, BOJ

1.10.2011

MEZINÁRODNÍ "CACIB GRAND PRIX"- KOMÁROM, HU

ANDERA SPIRIEV, HU

MEZITŘÍDA

VÝBORNÁ 1, CAC, CACIB

2.10.2011

MEZINÁRODNÍ "CACIB DERBY"- KOMÁROM, HU

ISTVÁN CSÉPAI, HU

MEZITŘÍDA

VÝBORNÁ 1, CAC, CACIB, MAĎARSKÝ DERBY VÍTĚZ               ŠAMPION MAĎARSKA

9.10.2011

MEZINÁRODNÍ - ČESKÉ BUDĚJOVICE

LEOŠ JANČÍK

MEZITŘÍDA

VÝBORNÁ 1, CAC, CACIB, BOB, 2.BIG

15.10.2011

MEZINÁRODNÍ "BUNDESSIEGER" - DORTMUND, DE

HORST KLIEBENSTEIN, DE

MEZITŘÍDA

VÝBORNÁ 1, CAC, CACIB, BUNDESSIEGER, BOB

16.10.2011

NÁRODNÍ - DORTMUND, DE

LILIANE DE RIDDER-ONGHENA, B

MEZITŘÍDA

VÝBORNÁ 1, CAC, BOB

22.10.2011

MEZINÁRODNÍ - POZNAŇ, PL

EWA BUKLAD, PL

MEZITŘÍDA

VÝBORNÁ 1, CWC, CACIB, BOB

23.10.2011

MEZINÁRODNÍ - POZNAŇ, PL

OTAKAR VONDROUS

MEZITŘÍDA

VÝBORNÁ 1, CWC, CACIB, VÍTĚZ POLSKA

6.11.2011

MEZINÁRODNÍ - PRAHA

JAROSLAV MATYÁŠ, SK

MEZITŘÍDA

VÝBORNÁ 2, RES.CAC

19.11.2011

MEZINÁRODNÍ - NITRA, SK

NEMANJA JOVANOVIČ, SRB

MEZITŘÍDA

VÝBORNÁ 1, CAC, RES.CACIB

20.11.2011

MEZINÁRODNÍ - NITRA, SK

ŠTEFAN ŠTEFÍK, SK

MEZITŘÍDA

VÝBORNÁ 1, CAC, CACIB, BOB

3.12.2011

MEZINÁRODNÍ - WELS, A

GABRIELA HÖLLBACHER, A

MEZITŘÍDA

VÝBORNÁ 1, CACA, CACIB, BOB

4.12.2011

MEZINÁRODNÍ - WELS, A

PHYLLIS PODUSCHKA-AIGNER, A

MEZITŘÍDA

VÝBORNÁ 1, CACA, CACIB, BOB

5.2.2012

MEZINÁRODNÍ - BRNO

KAREL HOŘÁK

ŠAMPIONŮ

VÝBORNÁ 1, CAC

18.2.2012

VICTORY SHOW - BRATISLAVA, SK

OTTO SCHIMPF - A

 

VÝBORNÁ 1, 2x CAC, VICTORY JUNIOR WINNER, BEST OF QUEEN  ŠAMPION SLOVENSKA

1.4.2012

MEZINÁRODNÍ - ČESKÉ BUDĚJOVICE

MIROSLAV VÁCLAVÍK

MEZITŘÍDA

VÝBORNÁ 1, CAC, CACIB, BOB

15.4.2012

NÁRODNÍ - OSTRAVA

ŠTEFAN ŠTEFÍK, SK

VÍTĚZŮ

VÝBORNÁ 1, CAC, NÁRODNÍ VÍTĚZ, BOB, 4. BIG                      ŠAMPION ČECH

6.5.2012

MEZINÁRODNÍ - PRAHA

LYUDMILA TCHISTIAKOVA, RUS

ŠAMPIONŮ

VÝBORNÁ 2, RES.CAC, RES.CACIB

12.5.2012

KLUBOVÁ KMDPP - HLUČÍN

TIBOR HAVELKA, SK

VÍTĚZŮ

VÝBORNÁ 1, CAC

19.5.2012

SVĚTOVÁ KLUBOVÁ - ANIF, A

LEMO NIKSA, HR

ŠAMPIONŮ

VÝBORNÁ 1, CACA

20.5.2012

SVĚTOVÁ - SALZBURG, A

RAFAEL MALO ALCRUDO, E

MEZITŘÍDA

VÝBORNÁ 3

3.6.2012

KLUBOVÁ MOLOSS CLUBU CZ - UHŘINĚVES

MILAN BÍROŠ, SK

VÍTĚZŮ

VÝBORNÁ 2, RES.CAC

29.7.2012

NÁRODNÍ - SWIEBODZICE, PL

ANNA SEKRECKA, PL

ŠAMPIONŮ

VÝBORNÁ 1, CWC           ŠAMPION POLSKA

23.2.2013

MEZINÁRODNÍ - NITRA, SK

DJORDJE RATKOV, SRB

ŠAMPIONŮ

VÝBORNÁ 1, CAC, CACIB, BOB       INTERŠAMPION

30.6.2013

MEZINÁRODNÍ - INTERCANIS - BRNO

OLGA DOLEJŠOVÁ

ŠAMPIONŮ

VÝBORNÁ 2, RES.CAC

7.9.2013

KLUBOVÁ MOLOSS CLUBU SK - KAMENNÝ MLYN, SK

GEORGE SCHOGOL, GRUZIE

ŠAMPIONŮ

VÝBORNÁ 1, CAC, KLUBOVÝ VÍTĚZ, BOB

26.10.2013

MEZINÁRODNÍ "DANUBE DUO CACIB" - BRATISLAVA, SK

JUAN NAVEDA, E

ŠAMPIONŮ

VÝBORNÁ 1, CAC, CACIB, BOB    GRANDŠAMPION SLOVENSKA

5.1.2014

IX HANÁCKA NÁRODNÍ - BRNO, CZ

VLADIMÍR ADLT, CZ

ŠAMPIONŮ

VÝBORNÁ 1, CAC, NÁRODNÍ VÍTĚZ, CAC ČMKU, BOB   ŠAMPION ČMKU

23.2.2014

MEZINÁRODNÍ "DUOCACIB" - BRNO, CZ

KATEŘINA BEČKOVÁ, CZ

ŠAMPIONŮ

VÝBORNÁ 1, CAC, RES.CACIB       GRANDŠAMPION ČECH