STANDARD

O NÁS

NOVINKY

NAŠI PSI

NAŠE FENY

ODCHOVY

ŠTĚŇATA

ŠAMPIONI

IN MEMORIAM

VÝSTAVY

KONTAKTY

ICh.JENNY Mastibe

20.12.2007

DKK  0/0

INTERŠAMPION
ČESKÝ VETERÁN ŠAMPION
GRAND ŠAMPION ČECH
GRAND ŠAMPION SLOVENSKA
ŠAMPION ČECH
ŠAMPION SLOVENSKA
ŠAMPION POLSKA
ŠAMPION RAKOUSKA
ŠAMPION SLOVINSKA
EVROPSKÝ VÍTĚZ VDH 2010
VÍTĚZKA STŘEDNÍ A VÝCHODNÍ EVROPY 2010
JUNIOR ŠAMPION ČECH
JUNIOR ŠAMPION SLOVENSKA
EAST WINNER 2010
KLUBOVÁ VÍTĚZKA KMDPP 2009
KLUBOVÁ VÍTĚZKA MOLOSS CLUBU CZ 2009
KLUBOVÁ VÍTĚZKA MCA 2010 (Moloss club Rakouska)
GRAND PRIX SLOVAKIA WINNER 2009
VÍTĚZKA STOLETÉ VÝSTAVY
2x NÁRODNÍ VÍTĚZKA
VÍTĚZKA BRNA
NEJLEPŠÍ MLADÝ
VÍTĚZKA TŘÍDY
NA SVĚTOVÉ VÝSTAVĚ V DÁNSKU 2010 V1, CAC, RES.CACIB

5x CZ CAJC, 2x SK CAJC, 2x CAC SI, 8x SK CAC, 12x CZ CAC, 3x CWC, 4x A CACA, 2x D CAC, 2x HU CAC, DK CAC, 16x CACIB, 3x BOV, 10x BOB, BIG 2.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jenny zůstala doma pro svoje atraktivní žíhané zbarvení. Je to vysoká fena s pěkným pohybem, příkladným hřbetem, úhlením i postavením končetin. Má výrazný lalok a výbornou povahu bez bázlivosti. První titul BOB (vítěz plemene) získala ve věku 9 měsíců a 1 den (v mladším věku tento titul není možné získat). Podotknu, že na výstavě byla poměrně velká konkurence, a to i dospělých psů. Především nás těší, že se líbila i na speciálních výstavách ve Španělsku, kde jí posuzovali specialisti na plemeno, a kde byla 2x na 2.místě ve velké konkurenci fen. Jenny oslavila 7 roků a veterináře navštěvuje pouze 1x ročně na preventivní očkování. Nikdy neměla torzy žaludku, ani operaci kolenních vazů.

Vrh "P" a Vrh "R"

6 týdnů

8 týdnů

8 týdnů se sourozenci

9 týdnů s mamkou Goyou

3 měsíce

8,5 měsíce na výstavě ve Španělsku (Barrios de Luna - 2.místo)

8,5měsíce na výstavě ve Španělsku (Monografica XXVIII Valencia de Don Juan - 2.místo)

8,5 měsíce ve Španělsku

9 měsíců se sestrou Joko

12 měsíců

14 měsíců

15 měsíců NVP Nitra-BIG 2.

téměř 16 měsíců

téměř 18 měsíců

21 měsíců

25 měsíců

se synem Primusem

s Alánem

se štěňátky

3,5 roku

6 roků s dcerou Rayou

 

 

 

 

 

 

 

 

 8 roků

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

rodokmen

ICH. BASIL MASTIFLAND       DKK 0/0       EVROPSKÝ VÍTĚZ 2003, INTERŠAMPION, ŠAMPION RUSKA, ŠAMPION POLSKA

ICH. DAVIDOFF VON HAUS VOM STERALDTED   DKK 0/0   EVROPSKÝ VÍTĚZ, INTERŠAMPION

TERRY

ANKA DEL HALCONERO

IDA FI-IT

ADORE BAGHIRA                                                                  SVĚTOVÝ VÍTĚZ 1996

Adore Baghira

CH. HATA FI-IT                                                             ŠAMPION RUSKA, ŠAMPION RKF, ŠAMPION BĚLORUSKA

GOYA  MASTIBE

ICH. ENAMORADO ERNESTO MASTIBE          DKK 0/0        INTERŠAMPION, ŠAMPION ČECH

CH.ULISES DE ABLANERA                                                    SVĚTOVÝ VÍTĚZ 2001

ICH. ARCHIE MASTIBE            DKK 0/0                 SVĚTOVÝ VÍTĚZ 2002, EVROPSKÝ VÍTĚZ 2000,INTERŠAMPION, ŠAMPION ČECH, ŠAMPION RAKOUSKA, ŠAMPION POLSKA, ŠAMPION SLOVENSKA

ICH. CONNIE  MASTIBE                 DKK 2/2                                SVĚTOVÝ VÍTĚZ ML.2000, EVROPSKÝ VÍTĚZ 2003, INTERŠAMPION, ŠAMPION ČECH, ŠAMPION RAKOUSKA, ŠAMPION POLSKA, ŠAMPION SLOVENSKA

ICH. ARAK Z KRAJE SOKOLŮ         DKK 0/0        SVĚTOVÝ VÍTĚZ ML. 2000, EVROPSKÝ VÍTĚZ ML.2000, INTERŠAMPION, ŠAMPION ČECH, ŠAMPION RAKOUSKA

ELBA VILA DALIA

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

výstavy

DATUM

DRUH VÝSTAVY

ROZHODČÍ

TŘÍDA

VÝSLEDEK

13.4.2008

NÁRODNÍ - OSTRAVA

OTAKAR VONDROUŠ, CZ

ŠTĚŇAT

VELMI NADĚJNÁ 1

17.5.2008

KLUBOVÁ - MLADÁ BOLESLAV

JOSE MIGUEL ROY ANGLADA, E

ŠTĚŇAT

VELMI NADĚJNÁ 2

31.8.2008

MEZINÁRODNÍ - MLADÁ BOLESLAV

JOSEF NĚMEC, CZ

DOROSTU

VELMI NADĚJNÁ 2

13.9.2008

MONOGRAFICA XXVIII - VALENCIA DE DON JUAN - E

LUIS ESQUIRÓ BOLANOS, E

DOROSTU

VELMI NADĚJNÁ 2 (z 11)

14.9.2008

BARRIOS DE LUNA - E

ADOLFO MARTINEZ NOGUERA, E

DOROSTU

VELMI NADĚJNÁ 2 (z 11)

21.9.2008

NÁRODNÍ - ZIELONA GÓRA - PL

EWA BUKLAD, PL

MLADÝCH

VÝBORNÁ 1, VÍTĚZ TŘÍDY, NEJLEPŠÍ MLADÝ, BOB

27.9.2008

MEZINÁRODNÍ - CESKÉ BUDEJOVICE

ANDRAS POLGAR, CZ

MLADÝCH

VÝBORNÁ 1, CAJC

2.11.2008

MEZINÁRODNÍ - NITRA - SK

VIERA STAVIARSKA, SK

MLADÝCH

VÝBORNÁ 1, CAJC

16.11.2008

MEZINÁRODNÍ - PRAHA

KATEŘINA BEČKOVÁ, CZ

MLADÝCH

VÝBORNÁ 1, CAJC

10.1.2009

NÁRODNÍ - OLOMOUC

BOŽENA OVESNÁ, CZ

MLADÝCH

VÝBORNÁ 1, CAJC      JUNIOR ŠAMPION ČECH

25.1.2009

MEZINÁRODNÍ - TRENČÍN - SK

GABRIELA RIDARČÍKOVÁ, SK

MLADÝCH

VÝBORNÁ 1, CAJC

7.2.2009

MEZINÁRODNÍ - BRNO

VLADIMIR MOJZIS, CZ

MLADÝCH

VÝBORNÁ 1, CAJC

8.2.2009

MEZINÁRODNÍ - BRNO

JANUSZ OPARA, PL

MLADÝCH

VÝBORNÁ 1, CAJC

21.3.2009

MEZINÁRODNÍ - KATOWICE - PL

KRYSTYNA OPARA, PL

MEZITŘÍDA

VÝBORNÁ 1, CWC, RES.CACIB

29.3.2009

NÁRODNÍ - NITRA - SK

OTAKAR VONDROUŠ, CZ

MEZITŘÍDA

VÝBORNÁ 1, CAC, BOB, 2.BIG   JUNIOR ŠAMPION SLOVENSKA

5.4.2009

MEZINÁRODNÍ - WIESELBURG - A

PHYLLIS PODUSCHKA-AIGNER , A

MEZITŘÍDA

VÝBORNÁ 1, CACA, CACIB, BOB

26.4.2009

MEZINÁRODNÍ - ČESKÉ BUDĚJOVICE

LEOŠ JANČÍK, CZ

MEZITŘÍDA

VÝBORNÁ 1, CAC, RES.CACIB

3.5.2009

MEZINÁRODNÍ - PRAHA

OLGA DOLEJŠOVÁ, CZ

MEZITŘÍDA

VÝBORNÁ 1, CAC, RES.CACIB

9.5.2009

KLUBOVÁ KMDPP - HLUČÍN

HANS BIERWOLF, A

MEZITŘÍDA

VÝBORNÁ 1, CAC, KLUBOVÝ VÍTĚZ, BOB

10.5.2009

MEZINÁRODNÍ - BRATISLAVA - SK

ANDON TODOROV, BG

MEZITŘÍDA

VÝBORNÁ 1, CAC, RES.CACIB

16.5.2009

KLUBOVÁ MOLOSS CLUBU CZ - MLADÁ BOLESLAV

DANIEL MEEREMANS, B

MEZITŘÍDA

VÝBORNÁ 1, CAC, KLUBOVÝ VÍTĚZ

24.5.2009

MEZINÁRODNÍ - LITOMĚŘICE

BOŽENA OVESNÁ, CZ

MEZITŘÍDA

VÝBORNÁ 1, CAC, CACIB, BOB

7.6.2009

MEZINÁRODNÍ - NITRA - SK

VLADIMIR PISKAY, SK

MEZITŘÍDA

VÝBORNÁ 1, CAC, CACIB, GRAND PRIX SLOVAKIA WINNER 2009, BOB

14.6.2009

NÁRODNÍ - KLATOVY

JOSEF HODAN, CZ

MEZITŘÍDA

VÝBORNÁ 1, CAC, NÁRODNÍ VÍTĚZ

28.6.2009

MEZINÁRODNÍ - BRNO

VIERA STAVIARSKA, SK

MEZITŘÍDA

VÝBORNÁ 1, CAC, VÍTĚZ BRNA, CACIB, BOB

22.8.2009

VÝCHODOSTŘEDOEVROPSKÁ VÝSTAVA - WELS - A

STEFFI KIRSCHBICHLER, A

MEZITŘÍDA

VELMI DOBRÁ 2

23.8.2009

MEZINÁRODNÍ "CENTENNIAL WINNER" - WELS - A

HANS BIERWOLF, A

MEZITŘÍDA

VÝBORNÁ 1, CACA, CACIB, VÍTĚZ STOLETÉ VÝSTAVY

30.8.2009

MEZINÁRODNÍ - MLADÁ BOLESLAV

VLADIMÍR ADLT, CZ

MEZITŘÍDA

VÝBORNÁ 1, CAC, CACIB, BOB

9.1.2010

NÁRODNÍ - OLOMOUC

LEOŠ JANČÍK, CZ

OTEVŘENÁ

VÝBORNÁ 1, CAC     ŠAMPION ČECH

23.1.2010

NÁRODNÍ - GLOGOW, PL

PIOTR BACHURZEWSKI, PL

OTEVŘENÁ

VÝBORNÁ 1, CWC

24.1.2010

MEZINÁRODNÍ - TRENČÍN, SK

PETR ŘEHÁNEK, CZ

OTEVŘENÁ

VÝBORNÁ 1, CAC, RES.CACIB      ŠAMPION SLOVENSKA

6.2.2010

MEZINÁRODNÍ DUO CACIB - BRNO

MIROSLAV VÁCLAVÍK, CZ

ŠAMPIONŮ

VÝBORNÁ 1, CAC, CACIB

7.2.2010

MEZINÁRODNÍ DUO CACIB - BRNO

PETR ŘEHÁNEK, CZ

ŠAMPIONŮ

VÝBORNÁ 1, CAC, CACIB

21.2.2010

MEZINÁRODNÍ EAST CUP PREŠOV, SK

ŠTEFAN ŠTEFÍK, SK

OTEVŘENÁ

VÝBORNÁ 1, CAC, CACIB, EAST WINNER

6.3.2010

NÁRODNÍ DRZONKÓW, PL

MARIA BRUSKA, PL

ŠAMPIONŮ

VÝBORNÁ 1, CWC        ŠAMPION POLSKA

11.4.2010

NÁRODNÍ OLOMOUC, PL

BOŽENA OVESNÁ, CZ

VÍTĚZŮ

VÝBORNÁ 1, CAC, NÁRODNÍ VÍTĚZKA       GRAND ŠAMPION ČECH

7.5.2010

MEZINÁRODNÍ - DORTMUND "VDH - EUROPASIEGER", D

JÜRGEN SAUER, D

ŠAMPIONŮ

VÝBORNÁ 1, CAC, CACIB, EVROPSKÁ VÍTĚZKA VDH, BOB, CLUB CAC, INTERŠAMPION

8.5.2010

KLUBOVÁ MCA (Moloss club Austria) SOMMEREIN, A

PHYLLIS PODUSCHKA-AIGNER, A

ŠAMPIONŮ

VÝBORNÁ 1, CAC, KLUBOVÁ VÍTĚZKA MCA, BOB

9.5.2010

MEZINÁRODNÍ - SALZBURG, A

BOJAN MATAKOVIC, HR

ŠAMPIONŮ

VÝBORNÁ 1, CAC, CACIB           ŠAMPION RAKOUSKA

16.5.2010

VÝCHODOSTŘEDOEVROPSKÁ VÝSTAVA - BRATISLAVA, SK

GABRIELA RIDARČÍKOVÁ, SK

ŠAMPIONŮ

VÝBORNÁ 1, CAC, CACIB, VÍTĚZ STŘEDNÍ A VÝCHODNÍ EVROPY

12.6.2010

MEZINÁRODNÍ - PECS, HU

RUI OLIVEIRA, P

ŠAMPIONŮ

VÝBORNÁ 1, CAC, CACIB

13.6.2010

MEZINÁRODNÍ - PECS, HU

ALFONSO THOVARY DEL SOLAR, E

ŠAMPIONŮ

VÝBORNÁ 1, CAC, CACIB

27.6.2010

SVĚTOVÁ - HERNING, DK

RAFAEL MALO ALCRUDO, E

OTEVŘENÁ

VÝBORNÁ 1, CAC, RES.CACIB

21.8.2010

MEZINÁRODNÍ "DUODANUBE" - BRATISLAVA, SK

HANS BIERWOLF, A

ŠAMPIONŮ

VÝBORNÁ 1, CAC, CACIB

29.9.2010

EVROPSKÁ KLUBOVÁ VÝSTAVA SLOVINSKÉHO KLUBU - CELJE, SI

RAFAEL MALO ALCRUDO, E

OTEVŘENÁ

VÝBORNÁ 1, CAC

30.9.2010

EVROPSKÁ - CELJE, SI

GIULIO BEZZECCHI , IT

OTEVŘENÁ

VÝBORNÁ 1, CAC, RES.CACIB, ŠAMPION SLOVINSKA

23.1.2011

MEZINÁRODNÍ - TRENČÍN, SK

DUŠAN KURIŠ, SK

ŠAMPIONŮ

VÝBORNÁ 1, CAC, CACIB, GRAND ŠAMPION SLOVENSKA

10.4.2016 NÁRODNÍ - OSTRAVA VLADIMÍR PISKAY, SK VETERÁNŮ VÝBORNÁ 1, BOV - NEJLEPŠÍ VETERÁN
01.5.2016 MEZINÁRODNÍ - PRAHA OTAKAR VONDROUS, CZ VETERÁNŮ VÝBORNÁ 1, BOV - NEJLEPŠÍ VETERÁN
07.5.2016 KLUBOVÁ KMDPP - HLUČÍN ANDRAS POLGAR VETERÁNŮ VÝBORNÁ 1, BOV - NEJLEPŠÍ VETERÁN, ČESKÝ VETERÁN ŠAMPION