STANDARD

O NÁS

NOVINKY

NAŠI PSI

NAŠE FENY

ODCHOVY

ŠTĚŇATA

ŠAMPIONI

IN MEMORIAM

VÝSTAVY

KONTAKTY

Ich.Anuler ALANO

18.10.2008 - import Estonsko

DKK 0/2 , DLK 0/0

SVĚTOVÝ VÍTĚZ 2010 + BOB
SVĚTOVÝ KLUBOVÝ VÍTĚZ 2010
INTERŠAMPION
GRAND ŠAMPION ČECH
GRAND ŠAMPION SLOVENSKA
ŠAMPION ČECH
ŠAMPION POLSKA
ŠAMPION SLOVINSKA
ŠAMPION SLOVENSKA
ŠAMPION RAKOUSKA
JUNIOR ŠAMPION ČECH
VÍTĚZ MLADÝCH STŘEDNÍ A VÝCHODNÍ EVROPY 2009
VÍTĚZ STŘEDNÍ A VÝCHODNÍ EVROPY 2010
EVROPSKÝ VÍTĚZ VDH 2010
KLUBOVÝ VÍTĚZ MCA 2010
KLUBOVÝ VÍTĚZ MOLOSS CLUBU CZ 2010
JUGENDBESTER
EAST WINNER
MONOGRAFICA XXIX-VÝBORNÝ 1,2.NEJLEPŠÍ PES
NEJLEPŠÍ PES
VÍTĚZ PRAHY
5x NÁRODNÍ VÍTĚZ
VÍTĚZ MLADÝCH SPECIÁLNÍ VÝSTAVY
NEJKRÁSNĚJŠÍ DOROST
2.NEJKRÁSNĚJŠÍ DOROST PES
3x NEJLEPŠÍ MLADÝ
TOP DOG 4.MÍSTO

5x CAJC, 3x CWC, 8x SK CAC, 2x CAC SI, 18x CZ CAC,  CAC ČMKU, 3x D CAC, VDH, 4x A CACA, 2x HU CAC, DK CAC, 23x CACIB,  40x BOB, BIG JUNIOR 3., BIG 5.,  2x BIG 4., 2x BIG 3., BIG 2., BIS 2., BIG 1, BOD, 2x BIS

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

9 týdnů

11 týdnů

3 měsíce

3 měsíce

3,5 měsíce

3,5 měsíce

3,5 měsíce

necelé 4 měsíce s Feyou

3,5 měsíce

5,5 měsíce

6 měsíců

9,5 měsíce v Zoo

9,5 měsíce s Terezkou

Alano na MVP v Litoměřicích

5,5 měsíce

10 měsíců s Castem

12 měsíců, BIG 2.

13 měsíců ve Španělsku

Monografica XXIX

MVP Praha BIG 2. - 12 měsíců

14 měsíců

14 měsíců

NVP Olomouc BIG Junior 3., 14 měsíců

Drzonków BIG 3., 16 měsíců

klubová výstava Moloss Clubu CZ - BOB - 18 měsíců

26 měs.-BOB,BIG,BOD (nejkrásnější pes dne)

TOP DOG 2010

 televizní hvězda :-)

27 měsíců

27 měsíců

2,5 roku

2,5 roku

s Jenny Mastibe

3 roky

3 roky

3 roky

4 roky s Holly Mastibe s Anitou Samael 5 roků s Qwendy Mastibe 5 roků 7 roků

NEJKRÁSNĚJŠÍ ŠTĚNĚ - 6 měsíců

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

rodokmen

CH. ELTON Z KRAJE SOKOLŮ

DKK 0/0

ŠAMPION ESTONSKA

ICH. ENAMORADO ERNESTO MASTIBE

DKK 0/0

INTERŠAMPION, ŠAMPION ČECH

CH. ULISES DE ABLANERA

SVĚTOVÝ VÍTĚZ 2001,ŠAMPION AEPME, ŠAMPION ŠPANĚLSKA

ICH. ARCHIE MASTIBE

DKK 0/0

SVĚTOVÝ VÍTĚZ 2002,EVROPSKÝ VÍTĚZ 2000, INTERŠAMPION, ŠAMPION ČECH, ŠAMPION POLSKA, ŠAMPION RAKOUSKA, ŠAMPION SLOVENSKA

CH. AYLEN Z KRAJE SOKOLŮ

DKK 2/2

SVĚTOVÝ VÍTĚZ ML. 2000, EVROPSKÝ VÍTĚZ ML.2000, ŠAMPION ČECH, ŠAMPION RAKOUSKA

CH. IVOIRE DU OURSON DU GABIZOS

DKK 0/0

ŠAMPION FRANCIE

ICH. DIANA FI-IT

SVĚTOVÝ VÍTĚZ 2000, EVROPSKÝ VÍTĚZ, INTERŠAMPION, ŠAMPION ČECH, ŠAMPION POLSKA, ŠAMPION SLOVENSKA, ŠAMPION NĚMECKA, ŠAMPION RAKOUSKA

ANAIS RIO RITA

CH. DORSDORF VICONTE DE CHICO

RUSKÝ ŠAMPION, GRUZÍNSKÝ ŠAMPION, BĚLORUSKÝ ŠAMPION

CH. SURCO DE VALDEJERA

ŠAMPION RUSKA

CH. NAOMI S TVERSKOVO PODVORJA

ŠAMPION RUSKA, ŠAMPION RKF (RUSKÁ KYNOLOGICKÁ FEDERACE)

RINT VALERI BEATRICE

CH. MARCO

ŠAMPION RUSKA, ŠAMPION BULHARSKA, 2x ŠAMPION RKF (RUSKÁ KYNOLOGICKÁ FEDERACE)

MOTLEY HOUSE ZLATA GOLD SHOW

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

výstavy

DATUM

DRUH VÝSTAVY

ROZHODČÍ

TŘÍDA

VÝSLEDEK

9.5.2009

KLUBOVÁ KMDPP - HLUČÍN

HANS BIERWOLF, CZ

DOROST

VELMI NADĚJNÝ 1, 1.NEJKRÁSNĚJŠÍ DOROST

10.5.2009

MEZINÁRODNÍ - BRATISLAVA, SK

ANDON TODOROV, BG

DOROST

VELMI NADĚJNÝ 1, 2. NEJKRÁSNĚJŠÍ DOROST PES

16.5.2009

KLUBOVÁ MOLOSS CLUB CZ - MLADÁ BOLESLAV

DANIEL MEEREMANS, B

DOROST

VELMI NADĚJNÝ 2

24.5.2009

MEZINÁRODNÍ - LITOMĚŘICE

BOŽENA OVESNÁ, CZ

DOROST

VELMI NADĚJNÝ 1

7.6.2009

MEZINÁRODNÍ - NITRA, SK

VLADIMÍR PISKAY, SK

DOROST

VELMI NADĚJNÝ 1

14.6.2009

NÁRODNÍ - KLATOVY

JOSEF HODAN, CZ

DOROST

VELMI NADĚJNÝ 2

28.6.2009

MEZINÁRODNÍ - BRNO

VIERA STAVIARSKA, SK

DOROST

VELMI NADĚJNÝ

22.8.2009

VÝCHODOSTŘEDOEVROPSKÁ VÝSTAVA - WELS, A

STEFFI KIRSCHBICHLER, A

MLADÝCH

VÝBORNÝ 1, JUGENDBESTER, VÍTĚZ MLADÝCH STŘEDNÍ A VÝCHODNÍ EVROPY 2009

30.8.2009

MEZINÁRODNÍ - MLADÁ BOLESLAV

VLADIMÍR ADLT, CZ

MLADÝCH

VÝBORNÝ 2

12.9.2009

SPECIÁLNÍ - NEZAMYSLICE

MARIAN PRIEHODA, SK

MLADÝCH

VÝBORNÝ 1, CAJC, VÍTĚZ MLADÝCH SPECIÁLNÍ VÝSTAVY, BOB

10.10.2009

SVĚTOVÁ VÝSTAVA BRATISLAVA, SK

JUAN NAVEDA, E

MLADÝCH

VÝBORNÝ 3 ( ze sedmi psů ve třídě)

18.10.2009

NÁRODNÍ - BRNO

POLGAR ANDRAŠ

MLADÝCH

VÝBORNÝ 1, CAJC, NEJLEPŠÍ MLADÝ, BOB, BIG 5.

25.10.2009

MEZINÁRODNÍ - ČESKÉ BUDĚJOVICE

KAREL HOŘÁK

MLADÝCH

VÝBORNÝ 1, CAJC, NEJLEPŠÍ MLADÝ, BOB                                      ČESKÝ JUNIOR ŠAMPION

8.11.2009

MEZINÁRODNÍ - PRAHA

ŠTEFAN ŠTEFÍK, SK

MLADÝCH

VÝBORNÝ 1, CAJC, VÍTĚZ PRAHY, BOB, BIG 2.

5.12.2009

MONOGRAFICA XXIX - ALICANTE, E

ADOLFO MARTÍNEZ NOGUERA, E

MLADÝCH

VÝBORNÝ 1, 2.NEJLEPŠÍ PES

9.1.2010

NÁRODNÍ - OLOMOUC

LEOŠ JANČÍK, CZ

MLADÝCH

VÝBORNÝ 1, CAJC, NEJLEPŠÍ MLADÝ, BOB      BIG JUNIOR 3.

23.1.2010

NÁRODNÍ - GLOGOW, PL

PIOTR BACHURZEWSKI, PL

MEZITŘÍDA

VÝBORNÝ 1, CWC, NEJLEPŠÍ PES, BOB

24.1.2010

MEZINÁRODNÍ - TRENČÍN, SK

PETR ŘEHÁNEK, CZ

MEZITŘÍDA

VÝBORNÝ 1, CAC, CACIB, BOB

6.2.2010

MEZINÁRODNÍ DUO CACIB - BRNO

MIROSLAV VÁCLAVÍK, CZ

MEZITŘÍDA

VÝBORNÝ 1, CAC, CACIB, BOB

7.2.2010

MEZINÁRODNÍ DUO CACIB - BRNO

PETR ŘEHÁNEK, CZ

MEZITŘÍDA

VÝBORNÝ 1, CAC, CACIB, BOB

21.2.2010

MEZINÁRODNÍ EAST CUP PREŠOV, SK

ŠTEFAN ŠTEFÍK, SK

MEZITŘÍDA

VÝBORNÝ 1, CAC, CACIB, EAST WINNER, BOB

6.3.2010

NÁRODNÍ - DRZONKÓW, PL

MARIA BRUSKA, PL

MEZITŘÍDA

VÝBORNÝ 1, CWC, NEJLEPŠÍ PES, BOB, BIG 3.

11.4.2010

NÁRODNÍ - OSTRAVA

BOŽENA OVESNÁ, CZ

MEZITŘÍDA

VÝBORNÝ 1, CAC, NÁRODNÍ VÍTĚZ, BOB, BIG 4.

25.4.2010

MEZINÁRODNÍ - ČESKÉ BUDĚJOVICE

LEOŠ JANČÍK, CZ

MEZITŘÍDA

VÝBORNÝ 1, CAC, CACIB, BOB

2.5.2010

MEZINÁRODNÍ - PRAHA

LEBRET CATHERINE, BG

MEZITŘÍDA

VÝBORNÝ 1, CAC, RES.CACIB

7.5.2010

MEZINÁRODNÍ - DORTMUND "VDH - EUROPASIEGER", D

JÜRGEN SAUER, D

MEZITŘÍDA

VÝBORNÝ 1, CAC, CACIB, EVROPSKÝ VÍTĚZ VDH, CLUB CAC

8.5.2010

KLUBOVÁ MCA (Moloss club Rakouska) SOMMEREIN, A

PHYLLIS PODUSCHKA-AIGNER, A

MEZITŘÍDA

VÝBORNÝ 1, CAC, KLUBOVÝ VÍTĚZ MCA

9.5.2010

MEZINÁRODNÍ - SALZBURG, A

BOJAN MATAKOVIC, HR

MEZITŘÍDA

VÝBORNÝ 1, CAC, CACIB, BOB

15.5.2010

KLUBOVÁ MOLOSS CLUBU CZ - MLADÁ BOLESLAV

BORIS SPOLJARIC, HR

MEZITŘÍDA

VÝBORNÝ 1, CAC, KLUBOVÝ VÍTĚZ, BOB

16.5.2010

VÝCHODOSTŘEDOEVROPSKÁ VÝSTAVA - BRATISLAVA, SK

GABRIELA RIDARČÍKOVÁ, SK

MEZITŘÍDA

VÝBORNÝ 1, CAC, CACIB, VÍTĚZ STŘEDNÍ A VÝCHODNÍ EVROPY, BOB

23.5.2010

MEZINÁRODNÍ - LITOMĚŘICE

BOŽENA OVESNÁ, CZ

MEZITŘÍDA

VÝBORNÝ 1, CAC, CACIB, BOB, BIG 4.

12.6.2010

MEZINÁRODNÍ - PECS, HU

RUI OLIVEIRA, P

MEZITŘÍDA

VÝBORNÝ 1, CAC, CACIB, BOB

13.6.2010

MEZINÁRODNÍ - PECS, HU

ALFONSO THOVARY DEL SOLAR, E

MEZITŘÍDA

VÝBORNÝ 1, CAC, CACIB, BOB

20.6.2010

MEZINÁRODNÍ - BRNO

KAREL HOŘÁK

MEZITŘÍDA

VÝBORNÝ 1, CAC, CACIB, BOB

27.6.2010

SVĚTOVÁ - HERNING, DK

RAFAEL MALO ALCRUDO, E

MEZITŘÍDA

VÝBORNÝ 1, CAC, CACIB, SVĚTOVÝ VÍTĚZ, BOB

21.8.2010

MEZINÁRODNÍ "DUODANUBE" - BRATISLAVA, SK

HANS BIERWOLF, A

OTEVŘENÁ

VÝBORNÝ 1, CAC, CACIB, BOB

29.8.2010

MEZINÁRODNÍ "INTERDOG BOHEMIA" - MLADÁ BOLESLAV

JAROMÍR DOSTÁL

MEZITŘÍDA

VÝBORNÝ 1, CAC, CACIB, BOB

4.9.2010

MEZINÁRODNÍ - KRAKOW, PL

JANUSZ OPARA

MEZITŘÍDA

VÝBORNÝ 1, CWC, CACIB, BOB             ŠAMPION POLSKA

26.9.2010

NÁRODNÍ - BRNO

TIBOR HAVELKA, SK

MEZITŘÍDA

VÝBORNÝ 1, CAC, NÁRODNÍ VÍTĚZ, BOB

29.9.2010

EVROPSKÁ KLUBOVÁ VÝSTAVA SLOVINSKÉHO KLUBU - CELJE, SI

RAFAEL MALO ALCRUDO, E

MEZITŘÍDA

VÝBORNÝ 1, CAC, EVROPSKÝ KLUBOVÝ VÍTĚZ, BOB

30.9.2010

EVROPSKÁ - CELJE, SI

GIULIO BEZZECCHI , IT

MEZITŘÍDA

VÝBORNÝ 1, CAC, RES.CACIB      ŠAMPION SLOVINSKA

3.10.2010

KLUBOVÁ KMDPP - UHŘINĚVES

KAREL HOŘÁK

MEZITŘÍDA

VÝBORNÝ 1, CAC, BOB, BIS 2.

10.10.2010

MEZINÁRODNÍ - ČESKÉ BUDĚJOVICE

VLADIMÍR PISKAY, SK

MEZITŘÍDA

VÝBORNÝ 1, CAC, CACIB, BOB

8.1.2011

NÁRODNÍ - OLOMOUC

IUZA BERADZE, GEO

VÍTĚZŮ

VÝBORNÝ 1, CAC, NÁRODNÍ VÍTĚZ, BOB, BIG, BOD                   ŠAMPION ČECH

15.1.2011

ŠAMPION ŠAMPIONŮ - PRAHA

LEOŠ JANČÍK, CZ a JAROSLAV MATYÁŠ, SK

-

VÍTĚZ PLEMENE, TOP DOG 4.MÍSTO v BIG

23.1.2011

MEZINÁRODNÍ - TRENČÍN, SK

DUŠAN KURIŠ, SK

ŠAMPIONŮ

VÝBORNÝ 1, CAC, CACIB, BOB, BIG 3.                                          ŠAMPION SLOVENSKA

5.2.2011

MEZINÁRODNÍ "DUO CACIB"- BRNO

TIBOR HAVELKA, SK

ŠAMPIONŮ

VÝBORNÝ 1, CAC, CACIB, BOB

6.2.2011

MEZINÁRODNÍ "DUO CACIB"- BRNO

JAROSLAV MATYÁŠ, SK

ŠAMPIONŮ

VÝBORNÝ 1, CAC, CACIB

10.4.2011

NÁRODNÍ - OSTRAVA

ANDRAŠ POLGAR

VÍTĚZŮ

VÝBORNÝ 1, CAC, NÁRODNÍ VÍTĚZ, BOB                                         GRAND ŠAMPION ČECH

24.4.2011

MEZINÁRODNÍ - DRÁŽĎANY, DE

ERWIN DEUTSCHER, A

ŠAMPIONŮ

VÝBORNÝ 1, VDH, CAC, CACIB, BOB

30.4.2011

SPECIÁLNÍ MOLOSS CLUBU SK - NENINCE, SK

MIKLOS LEVENTE, H

ŠAMPIONŮ

VÝBORNÝ 1, CAC, BOB, BIS

1.5.2011

NÁRODNÍ - BANSKÁ BYSTRICA, SK

MILAN BÍROŠ, SK

ŠAMPIONŮ

VÝBORNÝ 1, CAC, BOB

5.6.2011

MEZINÁRODNÍ "DERBY WINNER SHOW" - BANSKÁ BYSTRICA, SK

JOZEF MRAVÍK, SK

ŠAMPIONŮ

VÝBORNÝ 1, CAC, CACIB, BOB      GRAND ŠAMPION SLOVENSKA

6.11.2011

MEZINÁRODNÍ - PRAHA

JAROSLAV MATYÁŠ, SK

ŠAMPIONŮ

VÝBORNÝ 1, CAC, CACIB, BOB

8.1.2012

NÁRODNÍ - BRNO

ŠTEFAN ŠTEFÍK, SK

VÍTĚZŮ

VÝBORNÝ 1, CAC, NÁRODNÍ VÍTĚZ, CAC ČMKU, BOB

19.5.2012

SVĚTOVÁ KLUBOVÁ - ANIF, A

LEMO NIKSA, HR

ŠAMPIONŮ

VÝBORNÝ 1, CACA, SVĚTOVÝ KLUBOVÝ VÍTĚZ, BOB, BIS

20.5.2012

SVĚTOVÁ - SALZBURG, A

RAFAEL MALO ALCRUDO, E

ŠAMPIONŮ

VÝBORNÝ 1, CACA, RES.CACIB        ŠAMPION RAKOUSKA